Wpis z mikrobloga

@uga_buga: Mam od tygodnia więc napiszę odczucia po tygodniu. Ogólnie bardzo na plus, solidna konstrukcja, apka na iOS biedna ale najważniejsze rzeczy są i działają, da się odblokować do 35km/h, zasięgu nie powiem ale przy wadze 100kg spadają mi 2 kreski na trasie 14km. Pod górkę ciągnie mnie 17-25km/h. Hamulec trochę słaby trzeba uważać przy dojazdach do przejść/przejazdów, ale to do "wyczucia'. Ja tam szczerze polecam póki co. :)
@agres Masz wersję zwykła czy plus? Czytałem opinie że dźwignia od przyspieszenia działa zero jedynkowo i nie da się utrzymać stałej prędkości czyli że albo nie jedzie w ogóle albo na pełną #!$%@?. U Ciebie też tak jest czy nie potwierdzasz ?
@uga_buga: Mam zwykła wersje. Wydaje mi się ze nie ma takiej tragedii z ta dźwignia - dodajesz gazu albo odpuszczasz i sobie jedziesz na "luzie" i jest ok, zawsze tez masz inne tryby żeby nie rozpędzać się do 35 za każdym razem. Przy ruszaniu tez nie wyrywa z pełna mocą tylko delikatnie tak jak wciśniesz tak ruszy :D Nie mam porównania do innych hulajek bo to jedyna na jakiej jeździłem, ale
@uga_buga Sam się właśnie czaję na elektryka. Scooty 10 jest spoko, ale tak jak pisałeś z manetą jest trochę #!$%@?, bo zakres szybciej-wolniej jest bardzo krótki i ciężko go wyczuć. Trochę talepie po kostce brukowej. Miałem już kupić 10 plus ze względu na amortyzację ale rodzicielka wynalazła jakąś ciekawą rusko-chińską (czy #!$%@? tam w sumie wie jaką) konstrukcję - KuGoo Kirin G2 PRO i w ta będę celował. Plus dla Motusa za