Wpis z mikrobloga

@ElMurano: Co wy sie tak wszyscy #!$%@? tego patusa? Po #!$%@? mu niszczycie streamy i zycie(?)? Cos wam zrobil czy poprostu piecze was ze kosi hajs praktycznie nic nie robiac? Nie kumam was. Ja jak uwazam cos za #!$%@? albo gowniane to poprostu tego nie ogladam a nie #!$%@? gdzie tylko sie da zeby zamknac czyjs kanal/stream. Straszne kompleksy macie, przykre to i smutne zarazem.
@DarthZbuk: No dobra. Przeciez nie musze ogladac tego badziewia zebys mi napisal co sie wydarzylo. W jaki sposob to zrobil, dlaczego, po co? Ja jestem widzem wiadomosci a ty prezenterem i lecisz: "Tucznik, wtedy i wtedy zamowil kebab, okazalo sie ze dostal gowno zwolal baobaba i spalili bude z tym kebsem." Krotko zwiezle i w temacie. Nie potrzebuje otoczki ze goha srala w kiblu, pili wtedy kociolek panoramiksa, baobab sie prul
@Mizebo: Ale ziomek wyzej pisal cos o fryzjerach i grubych rybach - to chyba nie powiazane? Cos sie tu przewijalo, mowisz o tym streamie na kiku? Ze mialo byc bez przerwy a niedlugo przesiadl sie na TT? A kto mu dal za to kase? Ta platforma czy o co chodzi?
@Mizebo: Dzieki Ci, chociaz jeden normalny i wyjasni. W takim razie juz rozumiem wasza zemste i JAZDA Z NIM!
A typ co pisal o tych fryzjerach i rybach to sciemnial czy tez cos takiego mialo miejsce?