Wpis z mikrobloga

Może zabrzmi to kontrowersyjnie, może dziwnie, ale za 2 lata wybory prezydenckie. Pewnie będzie standardowo, lewak z PO, lewak z PiS, jakiś znany lewak. Ja obstawiam że poraz ostatni wezmie udział najbardziej antysystemowy polityk w historii RP, Pan Janusz Korwin-Mikke. Mało tego, jestem przekonany że wygra, i przynajmniej jedna kadencja będzie idealnym zwieńczeniem jego kariery politycznej i prywatnej. Dlaczego tak uważam? Ludzie mają już dosyć nierobów na utrzymaniu państwa, dlaczego mają wybierać zatem jakiegoś lewaka? Pan JKM ogarnie ten burdel, a następnie Polska szybko będzie się rozwijała, nieroby do roboty, a ambini i cięzkopracujący w końcu osiągną sukces.
#bekazlewactwa #konfederacja #jkm #lewactwo #polityka
duszanzkapitana_dupy - Może zabrzmi to kontrowersyjnie, może dziwnie, ale za 2 lata w...

źródło: 039305_r1_300

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@cybulion: typ który pół życia najpierw wpieprzał za hajs moich rodziców a teraz wpieprza za mój jest antysystemowcem xD ;_;

ale i tak lepszym faktem jest iż to wielki biznesmen wolnorynkowiec który wszystko dostał w spadku :D
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: jeszcze sie krece po podlodze ze smiechu. Jezu drogi jak to trzeba miec nasrane w bani zeby pisac takie debiliMy kuwa glowna świnia u koryta pasiona z podatkow od 34 lat. ANTYSYSTE KUWA MOWIEC. JEZUUUUUUUU XDDDDD
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: Nie ma szans żeby go wystawili. On w tej partyjce Krzysia i Sławka jest tylko dlatego, że jest swego rodzaju maskotką dla przygłupich sorków z zagranicy, tudzież zbuntowanych pracowników budżetówki powyżej 30 roku życia. Wątpię, że będzie chciało im się na dłuższą metę wyjaśniać pana Janusza, to musi być strasznie męczące.
  • Odpowiedz