Wpis z mikrobloga

Pięknie wyszły z Miśka prawdziwe intencje na końcu dzisiejszych ogłoszeń. Liczy na to, że jak mu przyjdzie odrabiać prace społeczne to w ich poczet zaliczą opiekę nad niedołężną matką (będzie o to wnioskował). No i może przy okazji uda się wyrwać ubezpiecznie zdrowotne dla opiekuna, bo wiadomo w jakim świecie żyjemy. "Może się mama tu przydać. Daj ci mamo zdrowie i długie życie". #!$%@?ło mi skalę w mierniku cynizmu.
#wroniecka9
  • 4
końcu dzisiejszych ogłoszeń. Liczy na to, że jak mu przyjdzie odrabiać prace społeczne to w ich poczet zaliczą opiekę nad niedołężną matką (będzie o to wnioskował). No i może przy okaz


@horodat: Kiedy myślisz, że misiek już wyżej nie podejdzie...
@horodat: Wydaje mi sie ze to jest wyssane z palca prze Miska, bo liste tych miejsc wyznacza wójt albo burmistrz, a wyboru dokonuje kurator. Zazwyczaj z tego co czytam jest to jakaś placówka, DPS tego typu rzeczy. Zajmowanie sie matką raczej nie jest na liście wójta z Baranowa. Ale cwaniak chce sie przesliznąć.
@zbigniewtomasz: Powiedział, że chce aby zaliczono mu nad opiekę nad matką NA POCZET czyli jako odbycie tych prac. Ale wg mojego rozumienia sąd nie może mu tego zaliczyć na ten sposób. Mógłby faktycznie dostac odroczenie wykonania kary, ale uwaga, w sytuacji gdyby był jedyną osobą sprawującą opiekę, a to nie jest prawdą. Tak czy inaczej jego metodologia nie zadziała.