Wpis z mikrobloga

Dziwią mnie niektóre opinie na tagu, że strumyk się nie sprzedał, bo to by nie miało sensu. Jakie widzicie inne rozwiazanie? Administratorzy tej drugiej strony ze streamkami juz udowodnili, ze te nowe zabezpieczenia to farmazon i ostatni FAME normalnie streamowali, a wtedy strumyk juz nie (a szczerze watpie, ze jak oni to ogarneli, to strumyk by nie ogarnal)
#famemma #highleague
  • 19
@Daddy2137: @Dymitrov No to podajcie mi sensowną argumentacje na opłacenie strumyka ale z perspektywy federacji. Dla strumyka oczywiście opłacalny interes bo zarabiają z reklam a bez adblocka nie da się korzystać z tej strony wiec fakt jakiś argument jest ale spójrzmy ze strony federacji.
Strumyk jest najpopularniejszy ale alternatywy już były i jak widzicie nowa strona już robi się popularna, kwestia 1-2 gali i zostanie nowym strumykiem.
Federacje nie maja pewności
@Daddy2137: @Dymitrov Jeszcze dodam, że uczepiliście się tych „nowych zabezpieczeń” o których w argumentacji za tym, że się nie sprzedał nie było. Oczywiste, że jeśli zapłacili to nie powiedzą bo wyszłoby, że sie ugięli przed restreamerem. Jeśli maja coś na strumyk to tez nie mogą o tym powiedzieć bo poszłaby nagonka chociażby od właścicieli praw do różnych wydarzeń i naciskaliby na udostępnienie, przekazanie tego odpowiednim służbą. Myślcie trochę i spójrzcie na
@GoodGuyChucky93 twierdzisz, że federacje jakimś cudem zdobyły informacje na temat osób powiązanych ze strumykiem? Przecież jeżeli by wiedzieli kto za tym stoi, to dlaczego mieliby się dogadywać? Zamknęli by to w cholere, pozbyli się problemu raz na zawsze i jeszcze ludzie by się zastanawiali 2 razy czy warto, skoro nawet ich się udało przymknąć. Dla mnie to totalnie bez sensu.
@Daddy2137: Koleś nauczony innymi sprawami jak chociażby kinomaniak czy darkwarez raczej nie siedzi w Polsce, wszystko tez raczej operuje poza Polska co utrudnia i wydłuża potencjalne działania. Zobacz na przykład darkwarez w 2015 pierwsze raporty ze stanów, w 2016 raport Obamy, właściciel strony od 2016 miał sprawę w sądzie o prawa autorskie a strona zniknęła dopiero w 2018. Wiec zamiast się #!$%@?ć latami ustawili się ze strumykiem, że ich gale nie