Wpis z mikrobloga

hej mirki, mam 22 lata i od jakiegoś może roku zauważyłem, że zaczeła mi się trochę cofać linia wlosów (mam wrażenie ze z jednej strony bardziej). 3/4 mojej męskiej części rodziny jest łyse ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc możliwe, że tez bede miec z tym problem.
i zastanawiam się czy jest sens coś z tym robić, jakieś wcierki/te polecane leki brać czy to nic nie daje i po prostu jak już będzie źle to przeszczep?
poleca ktoś jakiegoś fajnego dermatologa we #wroclaw ?
#wlosy #dermatologia #zakola #przeszczepwlosow
  • 10
  • Odpowiedz
@Partydog na pewno nie chce być łysy, strasznie mi to nie pasuje do twarzy, pytanie jest kierowane do osób ktore juz przechodziły ten proces, a rada "obetnij sie na lyso, nie patrz na pierdoły" to jest pokroju naszych starych 'idz pobiegaj"
  • Odpowiedz
Olej temat, jest forum o lysieniu tam lepiej pytaj. Kiedys sobie przeszczepisz, teraz to zrobisz to bedziesz mial "row" bez wlosow za chwile czaisz. Genetyke masz niekorzystna wiec zbieraj kase i nie karm lepkich raczek w polsce jak w Turcji bedzie znacznie taniej. Ktos tu ostatnio wrzucal jak mu w PL spieprzyli sprawe (nie znam sie na tym, moze dobrze mu zrobili ale naturalnie nie wygladlao).
  • Odpowiedz