Wpis z mikrobloga

@PaaD: mmm muszę se odbić ostatni miesiąc. Robiłem za dwóch i pół dosłownie. A powinienem ograniczać się do swoich obowiązków tylko więc wziąłem sobie do serca słowa przełożonego xD - dziś odpoczywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PaaD: noo przełożonego mam zajebistego. Nie spodziewałem się, że taka będzie sytuacja. Sprawa wygląda tak, że odkąd mnie zatrudnili weszły zmiany zespołowe. Jest jeden QA mniej, A deweloperów teraz są dwa zespoły zamiast jednego. #!$%@? praktycznie w trzech zespołach, dwa dev + mój qa bo myślałem, że jak nie wyrobię to mnie wyjebią xD. W końcu odważyłem się powiedzieć, że jestem overloaded i nagle wręcz przełożony każe mieć mi #!$%@? w
@cl_master: Najgorsze, że mamy jakąś społecznie zaprogramowaną potrzebę #!$%@?, nawet kiedy nikt od nas tego nie oczekuje ( ͠° °)

Ps. Po pierwszym wpisie myślałem że to jakieś januszexowe zadanka rozliczane z każdej minuty, a poświadczenie nieprawdy w dokumentach to już grubsza sprawa podpadająca pod KK, ale development to wiadomo: metafizyka i po trochu praca kreatywna... więc czasem najważniejsza jest ta godzina przygotowań, żeby nabrać odpowiedniego