Wpis z mikrobloga

Joł Mircy, poleci ktoś Moto do 15k najlepiej z ABS, pojemność ok 600 i 35 kw lub więcej, obecnie mam Shadow 600 i trochę zamula ale do nauki jazdy była spoko. Wpadła mi w oko xj6 i mt07 ale to drugie raczej nie w tych pieniądzach. fajnie gdyby Moto był w miarę wygodny bo jeżdżę nim do pracy ok 30-40km. pozdro

#motocykle #motocykl #yamaha #abs #motor
  • 13
@reason: Nie ma szans, nie przy obecnych cenach.
@PiquantParty fz6, xj6, er6 - niewielkie, lekkie, wygodne, słynące z bezawaryjnych silników. FZ6 - jeśli chcesz troszkę bardziej poszaleć i wygodnie śmigać turystycznie nawet po 1000km dziennie. Xj6 na dobrą sprawę to ten sam motocykl, co fz6 tylko trochę osłabiony, co nie znaczy, że słaby, bo 80koni całkiem przyjemnie go odpycha. Wybaczy więcej błędów niż FZ i w mojej opinii w wersji F
@PiquantParty: ja się zamierzam powoli do zmiany z cbf600 pc43 na nowa crfke żeby spróbować czegoś innego. 15 dałem 2 lata temu, trochę porobiłem (lagi, napęd, regulacja łożyska, jakies #!$%@? jeszcze co tam wychodzą z eksploatacji świece płyny itd). W sezonie właśnie głównie do roboty nią śmigam. Jak jesteś z okolic pomorskiego i byś rozważał model to możemy się spróbować ustawić bo mam w planach za 15 pogonić.
@PiquantParty: @jarpen1234 Bierz CBF, to bardzo wdzięczny i niezajebywalny sprzęcior. Mam wersję z owiewkami, jeszcze na gaźnikach. Bardzo wygodna, silnik fajnie idzie w całym zakresie obrotów i bardzo liniowa charakterystyka.

na nowa crfke


@jarpen1234: Rozwiń, bo nie kojarzę moto. Ja swoją gdybym zmieniał, to raczej tylko na litra, bo bardzo mi CBF pasuje. Ewentualnie drugie moto bym sobie kupił takie do weekendowego śmigania po mieście.
@jarpen1234: Tak myślałem, że to taki sprzęt, ale chciałem się upewnić. Właściwie to nigdy nie myślałem o tym, żeby CBF zjechać z asfaltu, wydaje mi się, że nawet szutrowe drogi nie są dla niej. Co do prędkości to się zgadzam, niestety, ale nie mam zamiaru karmić dodatkowo budżetu a mandat wyłapać nie problem + faktycznie powyżej 120 często na naszych drogach nie jest komfortowo.