Wpis z mikrobloga

@CeZ_: nie wiem kto wierzy w te kwoty xd Mogą mówić, że dają nawet 500k, ale kto w to wierzy?
Pasha miał niby sprzedać rekord PPV, a gówno sprzedał, bo nikt tego nie oglądał zagranicą, a był taki fejm
nie wiem kto wierzy w te kwoty xd


@Neaopoliti: przecież prime od początku ma łatkę federacji, która przepłaca za zawodników, aby ktokolwiek chciał tam walczyć + miała main event, więc 200-250k w jej przypadku w prime jest realną kwotą
nie wiem kto wierzy w te kwoty xd Mogą mówić, że dają nawet 500k, ale kto w to wierzy?


@Neaopoliti: w sensie ona nie powiedziała ile dostała, tylko że Prime pozwał ją na trochę ponad 1mln, a to 5x więcej niż jej wynagrodzenie. Akurat jak ktoś ma się w głupi sposób wygadać to właśnie ktoś taki jak ona.

Pasha sprzedał rekord PPV ale był to rekord osób właśnie zagranicy. Mały szczegół,
@CeZ_: nie, po prostu mówił w wywiadzie, że nie sprzedał tak jak oczekiwał. A pamiętam jak ludzie nakręcali, że cała scena kupi ppv xd powiem krótko: nikogo z zagranicy nie interesuje ppv. Widać to choćby po KSW, gdzie wprowadzili angielskich komentatorów co okazało się klapą.
@Neaopoliti: nie sprzedali nie dlatego że nie było zainteresowania tylko nie przygotowali strony dla zagranicznych fanów. Pamiętam jak na ostatnią chwilę to ogarniali gdy nagle zrobił się ruch na tweeterze przed gala