Wpis z mikrobloga

@a320neo Wiesz, jak masz taką dietę od czasu do czasu, powiedzmy raz w tygodniu, to nic złego się nie stanie, ale jak #!$%@? tak 24/7, to już nie wróżę dobrych rzeczy XD Poza tym zrzucanie tego barachła to katorga. Pamiętam jak ważyłem ponad 100 kg przy 183 m wzrostu, to czułem się jak niepełnosprawny. Około 23 kg zrzucałem w 1,5 roku i było to tragiczne przeżycie pomimo, że teraz czuje się znacznie
Ja teraz z siłką jestem off od miesiąca przez kontuzję barku i psycha siada od razu, trochę się rozbestwiłem przez to, ale generalnie to dobrze się prowadzę. Chociaż przyznam, że jak się człowiek nawet przez moment zapuści to #!$%@? idzie jak z górki to #!$%@? gówna i ciężko odstawić. No #!$%@? o 22 zamawiałem jusha ze słodyczami i czipsem. Masakra.
Taki Baobab to serio jest w szponach, które go nie puszczą tak
@hawajz: jakby tego było mało, to gość ma ostry refluks, bo sam mówił, że musi łykać tabletki garściami xD

Najważniejsze jest spożywanie mniejszych ilości jedzenia, ale częściej, a także unikanie jedzenia tuż przed snem. Ostatni posiłek powinien być spożywany najpóźniej trzy godziny przed położeniem się. Pokarmy tłuste, ostre, kawa, czekolada, cytrusy oraz napoje gazowane są niewskazane w diecie refluksowej. Skuteczne okazuje się również zrezygnowanie z używek w postaci papierosów i