Wpis z mikrobloga

Ogólnie to #!$%@?ła sobie julka. Może nie jest za ładna, może nie jest za lotna, ale to się serio skończy samobójem w końcu. Wykopki którzy wychowywali się w miastach w latach 90 i 00 wiedzą dobrze co się odjaniepaelało na osiedlach. Ogólnie to ch. na krzyż takim bananowcom i patolom, ale myślę że wielkobrewa już dostała za swoje. Albo się ogarnie po tym, albo skończy jak typowy beneficjent 500 plus za kilka lat. Ogólnie z tymi linczami to jest #!$%@? niesamowicie, coś się #!$%@?ło ze społeczeństwem. Sqrwiel z Zamościa dostał po dupie, pobili go w pierdlu i ok, ale atakowanie firmy jego ojca, szukanie matki innej osoby biorącej udział w pobiciu w pracy to jakiś idiotyzm. Ludzie to jednak zwierzęta, wystarczy malutki impuls i banda myśląca o sobie jak o białorycerzach może się wykazać niszcząc życie osobom z kręgu tych wykolejeńców. Psychologia tłumu. #pruszkow #patologiazmiasta
  • 5
@Melinaos: co ja powiem.

społeczeństwo przez samosą nad oprawcami i ich rodzin chce wymierzyć sprawiedliwość
poprawczak i jakiś kurator to trochę za łagodna kara za bestialstwo jakie dokonali i jak widać nie był to jedyny taki przypadek.
Co do rodziców nie wiem, może nie są świadomi jak brak zainteresowań nad dzieckiem spowodował.
Generalnie już pewnie ciężko im psychicznie wyjść na zakupy i do pracy.

Jednak w pewnym sensie lepszy samosąd niż
@Lukardio: kwestia jest tego typu, że są i tak (a szczególnie juleczka) sławni na całą Polskę. Sam znałem kilku patusów których rodzice byli bardzo w porządku a synalek wpadał w złe towarzystwo ku nieszczęściu matki czy ojca (nie jest to reguła, ale z tego co wiem nie powinno być odpowiedzialności zbiorowej). Po prostu zauważyłem że zaczęły się wyścigi i zawody w to, kto bardziej #!$%@? patusom podbijając sobie ego.