Wpis z mikrobloga

W skrócie bym powiedział, że brakuje mi takiej "przygody Hi-Tech" z kooperacją.


i z prototypowaniem i z niemałymi zespołami, bo praca solo, mając kogoś tylko od czasu do czasu do pary to już mnie nuży.

Zdaję sobie sprawę, że mogę przeceniać swoje umiejętności/potencjał, jednak na razie nie miałem okazji tego potwierdzić, gdyż mój zbalansowany skillset, a nie tylko wąska specjalizacja "ratowała świat" (są to sytuacje przy robieniu demo/prezentacji), ale tych sytuacji w
  • Odpowiedz
ale jedyne co jej pozostaje, to emigracja z powodu braku perspektyw.


Przy braku emigracji (i ja jestem takim typem), to mam pracę poniżej kompetencji przy jednoczesnym odczuwaniu niedoborów w stanie materialnym, tj. sytuacji mieszkaniowej, sytuacji "narzędziowej", sytuacji sprawczej (od słowa sprawczość) z ograniczonym wachlarzem możliwości.

Mówi się, że "od razu Krakowa nie zbudowano", ale no przedsiębiorczość i wzrastanie polskiego Hi-Tech do rangi międzynarodowej jest z jakiegoś powodu tłamszone, a najbogatsi Polacy nie
  • Odpowiedz
ale jedyne co jej pozostaje, to emigracja z powodu braku perspektyw.


Przy nierozważaniu emigracji (i ja jestem takim typem), to mam pracę poniżej kompetencji przy jednoczesnym odczuwaniu niedoborów w stanie materialnym, tj. sytuacji mieszkaniowej, sytuacji "narzędziowej", sytuacji sprawczej (od słowa sprawczość) z ograniczonym wachlarzem możliwości.

Mówi się, że "od razu Krakowa nie zbudowano", ale no przedsiębiorczość i wzrastanie polskiego Hi-Tech do rangi międzynarodowej jest z jakiegoś powodu tłamszone, a najbogatsi Polacy nie
  • Odpowiedz
ale jedyne co jej pozostaje, to emigracja z powodu braku perspektyw.


Przy nierozważaniu emigracji (i ja jestem takim typem), to mam pracę poniżej kompetencji przy jednoczesnym odczuwaniu niedoborów w stanie materialnym, tj. sytuacji mieszkaniowej, sytuacji "narzędziowej", sytuacji sprawczej (od słowa sprawczość) z ograniczonym wachlarzem możliwości.

Mówi się, że "od razu Krakowa nie zbudowano", ale no przedsiębiorczość i wzrastanie polskiego Hi-Tech do rangi międzynarodowej jest z jakiegoś powodu tłamszone, a najbogatsi Polacy nie
  • Odpowiedz