Wpis z mikrobloga

Ajejku znalazłem kompilacje jak Ukraińcy przywiązywali ludzi za drobne przestępstwa do słupów i ich bili, tłukli i kopali. Niby człowiek wie, że to wojenne zwyczaje ale przykro się robi jak się na to patrzy. Zamiast przywiązać i poczekać na policję to dodatkowo postanawiali się poznęcać. Sama policja się znęcała bo na nagraniu jest typ z kałachem.

Ukrainie jeszcze dużo brakuje mentalnie do UE.

#ukraina #wojna
A.....n - Ajejku znalazłem kompilacje jak Ukraińcy przywiązywali ludzi za drobne prze...

źródło: IMG_20230312_110912

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Aquamen
o ile kojarzę to do słupów przywiązywano szabrowników którzy plądrowali mieszkania ludzi którzy się ewakuowali. policja w czasach konfliktu? wolne zarty
  • Odpowiedz
@Aquamen: proceder oczywiscie znany. chodzilo mi bardziej o ten konkretny material podlinkowany przez ciebie w formie zrzutu ekranu. sam screen moze przedstawiac doslownie wszystko. dlatego poprosilem o zrodlo.
  • Odpowiedz
@Aquamen: nie bronie ich, sam rozumiem. Też bym chętnie nakopał w dupe szabrownika czy innego złodzieja, którzy wykorzystuje nieobecność właścicieli czy też ludzką tragedię
  • Odpowiedz
@muskutanin: ja też ich nie bronię, zwracam tylko uwagę, że samo przywiązanie do słupa to wystarczająca kara, kopanie kogoś aż zrobi kupę nie jest cywilizowanym środkiem wyznaczania kar.
  • Odpowiedz
nie jest cywilizowanym środkiem wyznaczania kar.


@Aquamen: też tak uważam, ale myślę, że zapamięta ten moment na zawsze i raczej nie spróbuję drugi raz. Rzeczywiście się zesrał jak mu wtłukli?
  • Odpowiedz