Wpis z mikrobloga

Chłop co zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy mi się chciało? Pod koniec już ani trochę i ostatnie 5h grałem na siłę, aby wpadły achievementy na Steam. Czy było warto? Ani trochę xd

Czas przejścia do 100%
Steam pokazuje 91h, ale w sumie często odchodziłem od gry nie wyłączając jej, z 3-4h na początku to zmarnowałem bawiąc się ustawieniami, do tego parę godzin na bawienie się modami no i jestem typem osoby, która w takich grach musi wleźć wszędzie z 5 razy, więc finalnie wyszłoby pewnie bliżej 75-80h

A jak oceniam?
Jeśli chodzi o model walki, wykreowany świat to miodzio, ale powtórzę się jak w innych opiniach - wątki fabularne, zwłaszcza sidequesty są nudne, opcje dialogowe powtarzające schemat, nie masz chęci wypytywać już postaci o coś innego, bo wiesz czego się spodziewać. Sam watek główny nawet okej, ale tak samo - prowadzenie dialogów w tej grze to jakiś dramat, można serio zasnąć na tych questach. Nic się nie dzieje. Pojedź, sprawdź / zabij, wróć i tyle. Jedynie wątek z Sebastianem top, ale tam też opcje dialogowe niewiele lepsze.

W kwestii grafiki nie rozumiem zarzutu, że gra jest brzydka, optymalizacja faktycznie leży, ale to co innego. Mega dużo zabawy, dawno się tak nie bawiłem grając, chyba od czasów Wiedźmina 3

Ocena
Grafika: 4 / 5 (-1 za tak fatalną optymalizację)
Fabuła: 3,5 / 5
Grywalność: 4,5 / 5 (tych łamigłówek Merlina i innych pierdół równie dobrze mogło w ogóle nie być)
Ogółem: 4 / 5

#hogwartslegacy #pcmasterrace
Pobierz iErdo - Chłop co zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy mi się chciało? Pod koniec już ani trochę i o...
źródło: 20230311220708_1
  • 1