Wpis z mikrobloga

Wiele przegrywów myśli, że istnieją mityczne krainy, gdzie brzydki facet przestanie być postrzegany, jako brzydal.
Prawda jest taka, że brzydki gościu taki 3/10 i poniżej wszędzie będzie postrzegany jako nieatrakcyjny fizycznie.
Niezależnie czy mówimy o Japonii, Filipinach, Rosji.
#przegryw #blackpill
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kremufka2137 @pilot1123 Nie jak masz twarz 3/10 i poniżej oraz przy tym mniej niż 170 cm.
Kiedyś robiłem różne eksperymenty na portalach randkowych. Efekt gdy facet miał brzydką twarzą był mizerny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kremufka2137 Na Polskę, na kraj docelowy, różnie. Eksperyment przeprowadzałem wiele lat temu. Z tego co pamiętam to najwięcej odpowiedzi miałem z Kuwejtu i ZEA, jak napisałemw profilu, że mogę przejść na islam. Podkreślam, że miałem dobre zdjęcia, ale swoje, a ja naprawdę jestem brzydki.
Dużo wiadomości, to mam namysli 5 z danego
kraju. Jeżeli chodzi o Filipinki to każda chciała wyłudzić pieniądze i żadna nie była zainteresowana.
Indonezyjka to mi jedna odpowiedziała,
  • Odpowiedz
@gnomol:

najwięcej odpowiedzi miałem z Kuwejtu i ZEA, jak napisałemw profilu, że mogę przejść na islam


Możesz sobie przejść, ale tatuśkowie tych dziewczyn będą mieli to w dupie xD Nawet jak byś był arabem z biedniejszego arabskiego kraju, np. Algieria to by tobą gardzili xD Tam jak nie masz powiązań plemiennych to jesteś ścierwem bez wartości
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Davidozz Zgadza się, poza tym to bogate kraje. To był tylko eksperyment, natomiast uzmysłowił mi on, że nie mam co szukać w innych państwach, bo lepiej nie będzie i muszę się w Polsce postarać.
  • Odpowiedz