Wpis z mikrobloga

Oglądam jakiegoś typa, co pojechał zrobić reckę żarcia w Zodiaku. Wychodzi na to, że w tym Białymstoku to wszyscy mają dietę obfitą w tłuszcz. Może tak tam lubią... i w sumie w tym mieście to obok ogromnego szpitala psychiatrycznego, to powinien stanąć dodatkowy na choroby serca i wątroby.

Może tam jedzą tłusto i opychają się, bo jakoś w genach mają zakodowane, że teraz są lepsze czasy, a może nastąpić głód? No bo bliżej im jednak do jakiś ruskich niż Polaków. Uj ich tam wie. xD

#kononowicz #patostreamy
AI_boza - Oglądam jakiegoś typa, co pojechał zrobić reckę żarcia w Zodiaku. Wychodzi ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-9 o 21.49.12

Pobierz
  • 16
@AI_boza: Wspominałem o tym pod innym postem, tam na wschodzie (nie tylko w Polsce, ale i na Litwie, czy Białorusi) jada się tak tłusto. Kiedyś do tego tłustego jedzenia piło się też mocny alkohol. Jak jest teraz to nie wiem.
@Kopytnik_1: ja ogólnie rzygam tłustym jedzeniem, podawanie takiego gówna ludziom to jak naplucie im w twarz. Będąc w Białymstoku, w życiu bym tego cholernego Zodiaka nie odwiedził.
Naprawdę, są sto razy lepsze bary od tego, do tego jeszcze tańsze.
@Kopytnik_1 @AI_boza : To w sumie tak samo jak w klasycznej kuchni "Germańskiej" czyli tłusto i olkoholowo. Co do szpitala zaś to istnieje w Białymstoku jeden z największych szpitali w Polsce, tzw. "Gigant" , a więc Uniwersytecki Szpital Kliniczny. Choroszczańskie Hjuston to jeden z największych psychiatryków w naszym kraju
Tutaj nie może być przypadków: Podlasie to nasze USA bo tam też musi być wszystko największe. Emigracja z tego regionu do Stanów nie
Barszczukarp - @Kopytnik1 @AIboza : To w sumie tak samo jak w klasycznej kuchni "Germ...

źródło: DJI_01342

Pobierz