Wpis z mikrobloga

szukam kogoś z #londyn kto mi powie jak tam najlepiej jezdzić i najtaniej - lece dosłownie na moment do londynu i wysiadam na stansted -
Przylatuje w sobote o 13:50 a lot powrotny mam o 10:55 kolejnego dnia. Jest tu ktoś kto da mi jakieś rady jak najlepiej to ogarnąć? :D
#anglia
  • 5
nie wiem co chcesz wiedziec ? z lotniska do centrum Londynu to autobus najtajnie z lotniska koszt okolo 15 f :) a w miescie to najlepiej z karty od bankomatu sie odbijaj bo i tak maksymalnie zaplacisz na dzien chyba z 10 f ( jest to maksymalny koszt przejechania z 1 do ostatniej stefy )
@sebek2307: @BeatboxRocker tam chodzi mi dostanie sie z lotniska do centrum, np big ben a potem czy np. są dobowe bilety na metro i czy one funkcjonują na wszystko wszystko, znalazłem easybus z lotniska i wydaje mi sie najtańszą opcją ale wole dopytać kogoś kto wie z własnego doświadczenia jak najlepiej uzywać komunikacji w londynie :D
@snickers111a: Przejrzyj tag #londyn, temat poruszany kilka razy dziennie i powinienes znalezc dobre porady.

Generalnie, Stansted<->Londyn albo autobusem National Express (taniej, dluzej) albo pociagiem Stansted Express (drozej, ale szybko). Po samym miescie nie kupujesz zadnych biletow dobowych etc. tylko odbijasz sie na kazdej formie transportu karta zblizeniowa (autobusy, metro itd.) i zostaniesz podliczony tyle, ile wyjezdziles.