Wpis z mikrobloga

  • 10
@kacper3100: moze bal sie opaslego klucznika stojacego przy wejsciu do przybytku. W ogole to beka bo typ narzeka, ze w tym zodiaku to wszystko takie tluste jest i ze w uj oleju w tych daniach jest ze az cieknie. Widac w Bialymstoku wszyscy mieszkancy tusza potrawy na glebokim oleju lacznie z restauracjami xD
  • Odpowiedz
@JulianGangol: no ja jestem zaskoczony, bo wiele osób tak dobrze oceniało Zodiaka, że te dania ładnie wyglądają i że byłoby to pierwsze miejsce do odwiedzenia, gdyby przyjechali do Białegostoku, a tu się okazuje ten bar jest po prostu dla grubych ludzi. Kucharka to musi mieć coś wspólnego z Warmianinem, skoro wszystko jest takie tłuste xD
  • Odpowiedz
@KnurBozy: przecież na filmie widać było, jak marnie to jedzenie wygląda. Poza tym pokaż mi te "tysiące" osób, jak taki jesteś hop do przodu. I gdybyś przejrzał moje wpisy, to byś wiedział, że jestem antylateksowy. Ty zaś bądź pajacem gdzie indziej, proponuję Cyrk Zalewski. :)
  • Odpowiedz
@kacper3100: ja wiem latexie że polecasz zalewskiego, nic nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) chłop ledwo co skończył 18 lat i słucha jakiegoś przygłupa jupitera ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) A magical to pewnie dla ciebie najlepszy streamer?
  • Odpowiedz