Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie wczoraj Człowieka Piłę (oglądałem na bieżąco, ale po 4 odcinku stwierdziłem, że poczekam aż wyjdzie całe i wtedy łyknę na raz) i ło cie panie, ale to było fajne. Czekam na drugi sezon.

#animedyskusja #anime
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Logytaze: oglądałem jakoś z połowę może, ale poszedł drop (oglądałem na bieżąco i po prostu któregoś tygodnia nie włączyłem odcinka i tak już zostało) Może sobie odświeżę właśnie.
  • Odpowiedz
@Danzuo: @Logytaze Zalecam umyć oczy, gdyż tego gówna nie da się oglądać. Marne show tylko z dobrą grafiką(chodź to nie demon slayer). Płytkie lanie się bez wyrazu, wielowątkowej historii opartej na płaskich postaciach. W dodatku twory tak do siebie podobne, że autorzy mogą siebie nawzajem o plagiat oskarżać. I nie tylko, bo obydwie są kopiuj-wklej innych. Manga 3/10, anime 5/10.

PS, o ile jujutsu chyba dostanie kontynuacje anime, to chainsaw nic
  • Odpowiedz
@trailracer: No właśnie może być ciężko, gdyż słabo się Blue-Ray-e sprzedały w JP. I dobrze, gnioty takie jak te dwa wymienione czy demon slayer powinny być po kilku odcinkach kasowane, a odpowiedzialni za nie ludzie błagać, by ich ktoś powstrzymał przed seppuku.
  • Odpowiedz
Zalecam umyć oczy, gdyż tego gówna nie da się oglądać.


@Adranel123: Przecież OP napisał, że CSM mu się spodobał. JK jest poziom wyżej pod względem technicznym. Skąd zatem twój płacz?
  • Odpowiedz
@trailracer: Grubo poniżej oczekiwań. A to nie wróży nic dobrego, skoro Japończycy nie kupują fizyków. Znaczy to, że im się nie podobało, i szanse na drugi sezon zmniejszają się. To jest inny rynek niż nasz zachodni. Oni sprzedaż Blue Ray-ów interpretują czy bardzo mocno punktują w aspekcie popularności.

A To mnie cholernie cieszy akurat.

@Logytaze Bo to przehypowany szajs. Taka analogia. Autor zwyczajnie całe swoje 1000 jenów rozmienił na drobne i
  • Odpowiedz
skoro Japończycy nie kupują fizyków


@Adranel123: No ale przecież kupują i to niemało, tylko po prostu mniej niż się spodziewali. Prędzej drugi sezon dostanie CSM który był popularny na serwisach streamingowych i sprzedał się dobrze, choć poniżej oczekiwań, niż coś co sprzedało się gorzej, nawet jeśli lepiej niż się spodziewano.
  • Odpowiedz
@Adranel123: CSM to najlepiej sprzedająca się manga w USA. Była jedną z najpopularniejszych zanim wyszło anime. Nikt nie musi kupować BD, bo zachodnie serwisy streamingowe zapłacą za kolejny sezon. Pogódź się z faktem.
Jujutsu z kolei jest numerem jeden w Japonii i na tej samej zasadzie kolejne sezony ma gwarantowane.
  • Odpowiedz