Wpis z mikrobloga

#famemma UWAGA PILNE! Kamil Łaszczyk na dobrej drodze do walki po pas! Chyba wziął sobie do serca to, że bije kelnerów 2 i 3 iteracji i zmienił podejście o 360 stopni. Już 15 kwietnia zmierzy się z zawodnikiem Patrick Ayi Aryee, wybitnym pięściarzem zwanym twardym Joe, na którego mówią 3cie pięści Ghany. Patrick to potężny zawodnik (ma dredy) z potężnym rekordem (22-2-2), który plasuje się bardzo wysoko w czołówce światowej bo jest na #271 miejscu na boxrecu. Wydaje mi się, że to może być dla Kamila duży sprawdzian i jeden z eliminatorów do walki o pas, szczególnie, że jego przeciwnik ma wyjątkowo dobrą passę: ze swoich 4 ostatnich pojedynków... uwaga... AŻ JEDEN WYGRAŁ! :o Wydaje mi się, że po tej walce dobrym pomysłem byłoby pokonać boga boksu, który obecnie jest na #270 miejscu, a potem intergalaktycznego czempiona z #269 miejsca. Wydaje mi się, że jeżeli Kamil zastosuje tą strategię to za 270 walk w końcu zawalczy o pas! BRAWO KAMIL! CZEKAMY NA POTĘŻNE GRZMOTY I ROZWAL PATRICKA TAK JAK ROZGROMIŁEŚ FERRARIEGO1!!! KAMIL ŁASZCZYK KRÓL!!
Kisioj - #famemma UWAGA PILNE! Kamil Łaszczyk na dobrej drodze do walki po pas! Chyba...

źródło: leszczykbijekelnera

Pobierz
  • 15
@Kisioj: Problem jest taki, że zawodnicy z wyższej półki w Jego kategorii wagowej biją się w USA i Meksyku. Nikt Ci nie przyjedzie z czołówki walczyć do Polski.
@pawelswd: Po pierwsze, Łaszczykowi się popierdzieliło w obliczeniach, bo za walkę z Ferrarim dostał kilka razy mniej niż 700 tysięcy, Boxdel zdementował te 780k na aferkach (https://youtu.be/uwPbLBh3Co4), a potem gdzieś przytaczali kwotę około 200k. Za tą walkę z tym gościem z Ghany ile może dostać? Pewnie trochę więcej niż wcześniej w boksie bo ma 10x więcej followersow na insta od niedawna, więc strzelam że max 30k. Zrobiłby kilka pojedynków w