Wpis z mikrobloga

  • 1
@Cypherspeed: no ja tam sie nie poruszam autem w godzinach szczytu, ale jak juz mi sie zdarzy to korek jest przez calutką jaśkową. Jak zrobią jednokierunkową to niby będzie lepiej?
A znając życie będzie jak na oliwie: tymczasowe zwężenie pasa z 3 do 2 i zostawili tak już na stałe
  • Odpowiedz
Sobieskiego i Schuberta


@Cypherspeed: nie po to sobie ludzie kupili domki jednorodzinne przy w miarę spokojnej ulicy, żeby im tam nagle przelotówkę robili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rabusek: jakby potrzebna była kolejna sekcja komentarzy do narzekania. Miasto nie remontuje dróg - źle. Miasto remontuje drogi - też źle bo przecież kto to słyszał, że nie wybudowali przelotu nad placem budowy. Remontują jak wiadukt biskupia górka 24h
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabusek: jakby potrzebna była kolejna sekcja komentarzy do narzekania. Miasto nie remontuje dróg - źle. Miasto remontuje drogi - też źle bo przecież kto to słyszał, że nie wybudowali przelotu nad placem budowy. Remontują jak wiadukt biskupia górka 24h - źle bo hałas. Remontują pół roku w normalnych godzinach? Też oczywiście źle bo długo. Miasto wydaje dowolną sumę na remont? OBOSZE A CO TAK DROGO.


@Nie_znany: ale tam nie remontują
  • Odpowiedz
@Rabusek: ale muszą ingerować w infrastrukturę pod drogą. Zresztą z zalewaniem miasta to samo, zalewa to źle, a jak miasto już coś robi, żeby nie zalewało - Hucisko i teraz Jaśkówka, to też źle, bo utrudnienia. No kurde ludzie
  • Odpowiedz
@estenten: Dlatego że ta droga nie jest przystosowana do obsługi ruchu jaki teraz jest na nią puszczony. Widać że potrzebne jest połączenie moreny z wrzeszczem też z tej strony (poza rakoczego która też często stoi).
  • Odpowiedz
nie po to sobie ludzie kupili domki jednorodzinne przy w miarę spokojnej ulicy, żeby im tam nagle przelotówkę robili ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nie_znany: Mogą tunel zrobić tak jak mają w planach od miliona lat zrobić tam tramwaj tunelem xd
  • Odpowiedz
@Nie_znany @Cypherspeed
ale w tunel pod pachołkiem to ja akurat wierzę, bo to ma jeszcze jakąś szansę realizacji, ale chyba za 10-20 lat bo koszta są potworne xD
co do jaśkowej doliny, często w wakacje tam rowerem przejeżdżałem i na początku baaardzo zazdrościłem ludziom tych mieszkań, bo blisko centrum plus zieleń, ale ... na tych balkonach praktycznie ludzi nie było czy na dworzu, bo tam po prostu ciągle ruch jest. A od
  • Odpowiedz