Wpis z mikrobloga

Tl:dr W lectus24 wszystko fajnie jak jest ok, Reklamacja to katorga. Meble średniej jakości. dot. szafek łazienkowych LORE

Zamówiłem dwie szafki z serii Lore na lectus24. Wszystko jest w porządku jeżeli chodzi o zamówienie i jego realizację natomiast zabawa zaczyna się kiedy coś jest nie tak. Dział reklamacji to jakiś żart. Przerzucam się mailami z działem reklamacji od miesiąca. Czas realizacji zamówienia to 5-6 dni, a oczekiwania na kilka reklamowanych elementów 3 tygodnie. Za wyjątkiem frontów szafki i dolnego elementu wszystkie były porysowane. Prośba o wymianę całej szafki nie została zrealizowana bo to producent wyśle nowe elementy i czekaj człowieku. Otrzymałem propozycję rabatu 35 zł!!! Proszę wiec sprzedawcę o wysłanie do mnie uszkodzonych elementów od producenta.

Przesyłki były dobrze zabezpieczone więc marne szanse, żeby zostały one porysowane w transporcie. Zarówno pierwsza paczka jak i z reklamowanymi elementami była dobrze zabezpieczona, a elementy przełożone papierem. Sprzedawca nie informuje w jaki sposób się zachować podczas odbioru przesyłki z reklamowanymi elementami czy to serwis dowozi elementy czy dostawca firmy zewnętrznej, a tym bardziej NIE informuje, że podpisując odbior reklamowanych elementów zamykam przewód reklamacyjny.

Reklamowane elementy ponownie docierają porysowane, co więcej mają inny odcień na brzegach(bokach - grubość płyty) wiec już są niezgodne z pozostałymi elementami które nie były przedmiotem reklamacji.

Co na to dział reklamacji?
Podpisał pan odbiór paczki z reklamowanymi elementami, nie sprawdził stanu to reklamacja reklamacji jest uznana za niezasadną.

Tak wiec, mam sobie zmontować szafkę łazienkową z porysowanymi elementami, z różnymi odcieniami lakieru. Myślałem ze kupiłem meble dla dorosłych, a nie dla dzieci z każdym elementem w innym kolorze. Dodatkowo kupiłem szafkę i przez miesiąc nie mogę z niej korzystać.

Prawdopodobnie moje pierwsze i ostatnie zakupy w lectus24

#lectus24.pl #lectus24 #lectus #opinia #zakupy #meble #zmianawystroju #zakupytylkodlaludziomocnychnerwach
  • 2
Podpisał pan odbiór paczki z reklamowanymi elementami, nie sprawdził stanu to reklamacja reklamacji jest uznana za niezasadną.


@Woziu: to nie jest podstawa do odrzucenia reklamacji