Wpis z mikrobloga

Na eShopie 3DS chyba ostatnie czasy promek. Sklep zamykają z końcem marca, ale można jeszcze wyrwać kilka ciekawych tytułów za grosze.

Virtue's Last Reward za 22 zł. Nie znam, ale opinie ma dobre. Na Allegro jedna sztuka po 160 zł.
Steamworld Dig za 7,4 zł, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tego tytułu.
Steamwordl Dig 2 za 16 zł.
Steamworld Heist za 12,6 zł.
Harvest Moon: Tale of Two Towns za 16 zł.
Harvest Moon: Skytree Village za 32 zł.
Cooking Mama: Sweet Shop za 24 zł.

I seria, której nie znałem, a która wydaje się być czymś w rodzaju już chyba zapomnianej Densha De Go czyli symulatora kierowania pociągiem. Jeszcze nie grałem, ale za tę cenę kupiłem dla sprawdzenia.

Japanese Rail Sim 3D Journey to Kyoto
Japanese Rail Sim 3D Travel of Steam
Japanese Rail Sim 3D 5 types of trains

Każda po 7,98 zł.

Są jeszcze jakieś inne pierdółki, ale raczej nic interesującego.

Co do płatności to przez konsolę się nie da, ale przez www już przechodzi (w miarę) normalnie. Wystarczy się zalogować, przejść do zakupu i zapłacić kartą lub Paypalem. Mogą jednak wystąpić trudności - mi po kilku płatnościach wyskakuje teraz jakiś error przy płatności kartą i nie da się dokończyć zakupu. Miałem tak już kiedyś i po jakimś czasie wszystko wróciło do normy i płatności znowu przechodziły.
#nintendo #konsole #3ds #nintendo3ds
Krupier - Na eShopie 3DS chyba ostatnie czasy promek. Sklep zamykają z końcem marca, ...

źródło: temp_file.png8111187133770603569

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Krupier liczyłem, że z racji zamknięcia sklepu dadzą jakąś mega wielką wyprzedaż większości gier. Nie rozumiem czemu nic takiego nie ma miejsca.
  • Odpowiedz
@chrusto: ogólnie to nie tylko nintendo zlewa europe. capcom dał fajne promocje na reszte świata swoich głównych serii ale europe te promki mijają szerokim łukiem
  • Odpowiedz