Wpis z mikrobloga

Siema Po zmianie dostawcy internetu mam cyrki z iptv cały czas buforuje tnie itp.
Na telefonie z internetem mobilnym wszystko fajnie działa nawet jak zrobię hotspot to odziwo lista też dobrze działa.Czytalem że dostawca może blokować porty może ktoś pomoże?
#plusx
#iptv
  • 29
@Burillo jak posiadasz komputer to wpisz sobie w google winMtr mały programik gdzie wpisujesz IP i on testuje neta pod względem utraty pakietów. a jak nie masz peceta to na tel z androidem jest program ping monitor . a takie pytanie mam do Ciebie telewizja Ci zacina cały czas ? czy są momenty że chodzi normalnie ?
@Burillo ogólnie do iptv internet musi być stabilny , też mam światłowód 1giga/1giga a po godz 20 miałem co chwilę buforowanie, po wykonanych testach winMtr i speedtest okazało się że po tej godzinie miałem problemy ze stabilnością łączą w moim przypadku parę screen shotow telefon do dostawcy i po problemie .
@Burillo jest prosta przyczyna twojego problemu i nic z tym nie zrobisz. A nawet jakieś żale do isp że ci piracka tv nie działa też nie rozwiążą problemu. Ruch leci przez tyle serwerów a pewnie tv w jakimś dziwnym kraju że gdzieś jakiś peering wymiana danych będzie słaba i lipa. Tak to już jest z tymi iptv