Wpis z mikrobloga

#divyzwykopem Mirki oświeci mnie ktoś może jak działa te garso całe? Wchodzę tam (chyba tam) i widze tylko jakieś antyczne posty. Tam trzeba sie rejestrować czy coś?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może powinien ktoś założyć nowe? Jak się przeskanuje wolne domeny po słowie garsoniera, to widać że parę ciekawych jest zajęte, więc chyba jakieś Mirasy coś już kombinują… w sumie większość opinii na obecnym garso i tak jest nieaktualna bo divy poza biznesem albo zmieniły numer.
  • Odpowiedz
@Gilboa: Próbowałem się tam kiedyś zarejestrować.
Przy rejestracji trzeba było odpowiedzieć na jakieś pier*olone pytanie o jakiś zapis w regulaminie.
Wchodzę w regulamin żeby go znaleźć i przeczytać go.
Szukam, szukam i gówno znajduje... Przeglądnalem regulamin od początku do końca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ten portal to cyrk
  • Odpowiedz
@blacklef2: Nie można się tam zarejestrować.
Przy rejestracji trzeba odpowiedzieć poprawnie na pytanie nt zapisu w regulaminie który nie istnieje ( ͡º ͜ʖ͡º) Wiem bo byłem tam rok temu.

Spróbujesz się tam zarejestrować to zobaczysz.
Wchodzisz w regulamin żeby znaleźć ten zapis, szukasz go i nigdzie nie znajdujesz
  • Odpowiedz
@AgentGRU: to powklejaj sobie parę randomowych numerów, takich sprzed 12 miesięcy to zobaczysz ile jest wciąż aktywnych na eskorcie. Większości tam nie będzie. Czytasz więc na garso opinie o divach, których już nie ma w branży albo zmieniły numer. Strata czasu, gdyby nie brak alternatywy.
  • Odpowiedz
takich sprzed 12 miesięcy to zobaczysz ile jest wciąż aktywnych na eskorcie.


@Twoj_Psychiatra: no przeciętna diva nie pracuje tak długo w tym zawodzie. Z reszta szuka się lepiej po numerze anonsu a nie telefonu
  • Odpowiedz