Wpis z mikrobloga

Hala Dzieci! Ale przecież remis na San Mames nie jest złym wynikiem. Zresztą z przebiegu meczu było widać, że to po prostu najbardziej sprawiedliwy wynik. Niestety kibicom Realu i Barcy brakuje trochę pokory jeżeli chodzi o grę w La Liga.
  • Odpowiedz
@Nunino: (#) Remis jest wynikiem sprawiedliwym patrząc na przebieg spotkania. Jednak sędzia ściągając jednego z najlepszych piłkarzy świata (nie chcę pisać najlepszego, żeby nie wdawać się w zbędną polemikę) za coś, co nie zasłużyło na czerwoną, jednocześnie nie karząc perfidnej symulacji i innych zawodników Athleticu się ośmieszył i można stwierdzić, że wpłynął na wynik spotkania.

  • Odpowiedz
@Nunino: zresztą jeszcze jak nad kartką dla Ronaldo można dyskutować (chociaż według mnie się należała) to fakt, iż do końca meczu na boisku pozostał Xabi Alonso jest tajemnicą arbitra. O dziwo o to się kibice Realu nie burzą, nawet nie wspominają xD
  • Odpowiedz
@goolejador: Ja jestem kibicem Realu i: Alonso czerwona, Ronaldo żółta, ten co nurkował minimum żółta i gramy dalej, a remis "sprawiedliwy" chociaż nie wiadomo jak by to się potoczyło gdyby Ronaldo nie zwiedzał szatni.
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: (#) Wtrąciłem, że jednego z najlepszych, ponieważ ten jeden z najlepszych często decyduje o wyniku meczu. Nie myślisz chyba, że myślę, że dla niego powinny być stosowane inne przepisy? xDD

@goolejador: (#) Alonso zasłużył na czerwoną, to fakt. Nie wiem, co w niego dziś wstąpiło.
  • Odpowiedz
Mecz na remis, a o czerwonej kartce można powiedzieć tyle, że jakby w każdym meczu o stawkę takie kartki sędzia miałby dawać, to chyba w każdym byłoby czerwo
  • Odpowiedz
@Czipsu: Oprócz tych fauli, gdzie na czerwo zasłużył miał sporo przechwytów, w pierwszej połowie i kilka zagrań. No ale powinien wylecieć jednak bo przesadził i to więcej niż 2 razy.
  • Odpowiedz
@Poirytowany: (#) Oczywiście, że miał przechwyty, miał dobre zagrania - w końcu to Xabi. Tylko zawsze jest jakiś spokojniejszy, a dziś co chwilę jakiś wślizg na granicy kartki.
  • Odpowiedz
@Czipsu: Jak to mówią w naturze musi być równowaga, Pepe ostatnio spokojny, Ramos ostatnie mecze gra jakby miał ręce przyklejone do tułowia (oprócz jednego łokcia dzisiaj) to ktoś musiał kosić :D
  • Odpowiedz
@Nunino: Polecam przyjrzeć się stopie madryckiego króla, która z premedytacją ląduje na czubku buta Gurpegiego. To zaowocowało gestem wskazującym na stopę i odepchnięciem. Jednak prawdziwy popis buractwa zdobywca złotej gały dał chwilę później. Także prowokacji ze strony Baska nie było jakby ktoś chciał coś takiego zasugerować.
  • Odpowiedz