Wpis z mikrobloga

  • 23
@grubson234567: Ale pisanie i czytanie ze zrozumieniem u nich też leży.
Skoro miał napisać sprostowanie, no to szkoda, że go nie napisał.

Formalnie napisał jedynie którą wypowiedź będzie sprostowywał, natomiast samego jej sprostowania to tam nie ma ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@chadaffi: Masz rację - w oświadczeniu pisowca nie padło słowo "przepraszam", bo za bardzo ich ono piecze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@xfin: ja cisnę beke z twitterowych "sorrych", a wy widzę #!$%@? dalej się zajmujecie ala kto ile sekund trzymał rękę Bidena i kto czego nie napisal. Tak trzymajcie, najlepiej do samych wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chadaffi: Pokaż mi jakikolwiek mój wpis o Tusku z Bidenem. Albo komentarz. Albo plusa chociaż.
Tak Cię to zdjęcie triggeruje? xD

Nikt: nic
@chadaffi: zdjęcie TUSKA z BIDENEM
  • Odpowiedz
@xfin: aha czyli strugasz pawiana nadal, udajesz że wasze towarzystwo polityczne ostatni tydzień nie straciło na to co kto i jak bardzo z Bidenem. Spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) wypieraj z głowy.
  • Odpowiedz
aha czyli strugasz pawiana nadal, udajesz że wasze towarzystwo


@chadaffi: Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie stoją murem za jakąś opcją polityczną, dlatego że są jakąś moją religią i nie zaliczam się do ich/nas/was xD
Przejrzyj swoją aktywność, moją aktywność - i zastanów się dlaczego wszystkie Twoje wpisy i komentarze są polityczne, Panie Trollu.

Na przykład nie zagłosuję na PO, bo nie po to jebię po rozdawaniu socjalu, żeby Tusk
  • Odpowiedz
Formalnie napisał jedynie którą wypowiedź będzie sprostowywał


@xfin: Tak generalnie to Gmyz został sprostowany, tak jak napisał w nagłówku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz