Wpis z mikrobloga

Czasem mam wrażenie, że któregoś dnia jak się obudzę i odpalę neta, włączę newsy to przeczytam, że tajger bonzo to była największa mistyfikacja polskiego internetu, że gościu, który mówi w kółko tego typu, łobaben, trzeba iść do przodu a nie do tyłu, po prostu wyjdzie ze swej roli, którą przyjął w imię 10-letniego eksperymentu psychologiczno-socjologicznego z UŁ za jakieś grube hajsiury, okaże się normalnym gościem z gadki trollującym przez tyle lat, po czym gdy hajsy znajdą się na koncie, podziękuje wszystkim, zrobi zlot fanów na dowód, że to co robił przez tyle czasu było tylko dla jaj i zamknie kanał.... Piszę to, bo po prostu wciąż nie wierzę, że można być aż tak bezdennie głupim.
#bonzo #patostreamy
  • 11
@Drill90: Jak wyobrażam sobie koniec uniwersum Mineralnej 3 Uć?

Jest rok 2032, na kanał "Tiger i Kobra i Bonzo TV Official Bonzo" z 785 subskrybentami trafia filmik z miniaturką na której jest Kobra w tramwaju w zimowej kurtce z chipsami z Biedronki. Tytuł filmiku "sprawie naszej zapraszam". Po włączeniu widać odwrócony tyłem fotel, w tle ogień w kominku i biblioteczka zajmująca całą ścianę. Po chwili fotel obraca się, siedzi na nim
@Drill90: niestety to się nigdy nie wydarzy, a byłby to plot twist na jaki nie zasługujemy. Tiger na własne życzenie zgruzowal sobie mózg w tej posznytowanej lepetynie. Pamiętam jak ziś jego wypowiedzi sprawie herterow i wywiawodki po których wypłynął na szersze wody, wypowiadał się wtedy relatywnie normalnie jak na chłopa z jego ilorazem inteligencji, co ciekaw Korba była taka głupia jak jest tylko nie wyglądała na ogra bojowego. Upadku po całości
@MajorParowa: Ja się właśnie zastanawiałem co się z nim podziało, bo sprawdziłem czy jeszcze nagrywa po kilku latach. Powtarza te same słowa i nie umie złożyć zdania. Wyjaśnił byś dokładniej może w skrócie co się wydarzyło w ostatnich latach? Czytam posty i połowy nie ogarniam gdyż jestem po za.
@pikseldash: Tiger po pijaku wywalił głową w krawężnik (to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna wielkiej blizny na głowie) miał krwiaka operowanego. Po takim zabiegu musisz się rehabilitować i nie wolno spożywać alkoholu, tylko Pokrak zrozumiał to odwrotnie i pił alko i się nie rehabilitował. Skutki oglądamy dzisiaj.