Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137: na przestrzeni stycznia i lutego ponad 30 dni przecpalem bo zdarzyły mi się przerwy max 3 dni ale to parę takich przypadków więc raczej zaliczam to w taki ciąg bo jednak nie oszczędzałem się i mogłem 8 dni nie trzeźwieć w pełni. Dlatego no chciałbym od nowego miesiąca odbudować organizm i osłabić potrzebę ciągłego brania
@N0nomnismoriar: nie będzie źle. Ogarnij coś na sen (chociaż melatoninę czy Apap noc), jak syregulujesz rytm dobowy to pójdzie z górki. Najgorsze pierwsze parę dni, jak wyrabiałeś 3 bez sraki i dreszczy to lajcik.
Nie zawracaj z powrotem w ciągi, ja wiem, że kusi, ale jako bardziej doświadczony kolega po fachu (lata iv, obecnie od lat buprenorfina) mówię Ci, że porządny skręt potrafi zmieniać myśli samobójcze w plany. Nie chcesz go
@Kremufka2137: wiem że muszę odstawić by po prostu mój organizm odżył bo teraz co chwilę miałem jakieś dziwne dolegliwości i wiem że już się zbyt wkręciłem.... Staram się robić wszystko by nie wpaść w iv bo to by było straszne przeżycie i widok dla moich bliskich a tego nie chcę
@N0nomnismoriar: przede wszystkim jak zaczniesz się kłuć to już żadna inna drogą podania nie ma podjazdu - wejście od razu, ekonomia, biodostępność, same zalety. Także lepiej się nie wkręcaj dalej w opio bo w końcu przyjdzie dzień.