Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegrywpo30tce #przegryw
Powiem wam, że jako 30 latek poznałem przez ostatnie 2 lata na studiach dużo ludzi młodszych o 9-10 lat.
I jak porównam tych ludzi do tego co się odjaniepawlalo jak ja studiowałem w wieku 19 lat to powiem wam, że młodsi ludzie są bardziej świadomi blackpilla, albo przynajmniej redpilla, po za tym mają znacznie lepsza wiedzę finansową, nierzadko zarabiają dobre pieniądze tj. 6-7 tysięcy w wieku 21-22 lat.

Jak ja studiowałem w wieku 19 lat to uczelnia to był jeden wielki zbiór spermiarzy i beciaków, np pomimo, że sam byłem beciakiem, już w pierwsze dni studiów powiedziałem że np ta dziewczyna z naszej grupy na zdjęciach na instagramie wygląda jak modelka, a w rzeczywistości to jest niska i lekko pulchna (oczywiste kłamanie w social mediach), to spermiarze od razu wyskoczyli, że ja to taki piękny jestem, że krytykuje innych?
Albo jak mówiłem, że ta jedna jest strasznie tepa, bo praktycznie nic nie zdala to od razu atak, że każdemu może noga się powinąć itd (laska i tak odpadła semestr później).

Tymczasem studiuje z obecnymi 20 latkami i ktoś puścił tekst na laskę ze jest pier-ol---tą instagramerką i wszyscy w śmiech. Albo lecą rady że na rozmowie o prace trzeba założyć buty podwyższające, żeby niedorzwinieta Julka z HR cie przepuściła dalej itd.
Zupełnie inny mindset niż Milenalsi 10 lat temu. Zachowują się jak faceci.

Milenalsi to spermiarze i beciaki, słabe faceciki wychowane w patologii i biedzie nienauczone szacunku do siebie i walące za grosze w pracy. Pokolenie Z ma szansę na przywrócenie normalności.
  • 9
  • Odpowiedz
@HeavyMagicMissle: wszystko zależy od tego jaka grupa ludzi(tępych bardziej lub mniej), będzie dyktowac warunki w grupie.
Kiedyś spermiarstwo było niesamowite bo istniał niemal tylko i wyłacznie blue pill. Teraz widać, że poglady są bardziej podzielone.
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: kiedyś to znaczy kiedy? Ja zacząłem się interesować dziewczynami od 2003r i od tego roku zbieram doświadczenie.
Efekt mogło Ci dać co najwyżej taki że trafiałeś do friendzona. ale pod względem motywacji przeciętnej laski, ich zachowań, to nic się nie zmieniło. czy to jest rok 2003 czy 2023r.
  • Odpowiedz