Wpis z mikrobloga

Miraski. Pare dni temu zaczalem sobie grac i wybralem maga. Z ukladaniem kart w talii jechalem troche na pale i chcialbym teraz zaczac grac troche powazniej, i teraz nasuwa sie pytanie i prosba o porade. Co z mojej tali wyrzucic, co wrzucic. Do czego dazyc i jakie porady moglibyscie mi dac na dalsza czesc gry. Zastanawialem sie czy moze po prostu ulozyc talie podstawowa, taka jak np. w tym linku: http://i.imgur.com/OmfQKEG.png

Wiem, ze sa tu gracze o wiele bardziej doswiadczeni ode mnie, bede wdzieczny za porady :>

#hearthstone
DajMinusTemuNaDole - Miraski. Pare dni temu zaczalem sobie grac i wybralem maga. Z uk...

źródło: comment_u0m1L4N00mRfqa6kWsmLLJLvsAuyoSYZ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DajMinusTemuNaDole:

Jak składasz talie, to dobieraj karty, które cie interesują, tak żeby się powtarzały(większa szansa, że dobierzesz tą co cię interesuję.Nie musisz mieć wcale miliona różnych kart na każą okazję, bo może się zdarzyć, że żadnej karty nie dobierzesz na czas. Warto zainwestować w jakieś karty z możliwością dobrania następnej, lub taką umiejętnością. Ogólnie polecam (www.youtube.com/user/marr3).
  • Odpowiedz
@DajMinusTemuNaDole: Wywaliłbym prawie całą końcówke, a może i całą od momentu berserkera (wódź mroźnych wilków bardzo ok, nie zauważyłem go ;) ). Druga karta też taka sobie, jest dużo lepszych dropów za 1, zastanowiłbym się nad inżynierami bo po nerfie nie są już tacy fajni i dodatkowo masz nata. I zamieniłbym raidleadera na coś innego. Tak z grubsza, wybacz za ten chaos w wypowiedzi ;)
  • Odpowiedz
@DajMinusTemuNaDole: Moim skromnym zdaniem w cholerę za mało kart za 1 i 2 kryształy many. Masz kompletnie nie zbalansowaną talię.

U mnie to wygląda tak: (ilość kryształów za daną kartę - ilość kart tego poziomu)

1 -
  • Odpowiedz