Wpis z mikrobloga

@Miras515:
https://service.comspot.repair/service/device
Na tej stronie wypełniasz formularz reklamacyjny i wysyłasz do nich na własny koszt (odsyłają za darmo bez problemu). Polecam w tym przypadku wyjątkowo Pocztę Polską bo wyniesie Cię zaledwie 20 zł.

Jak chcesz zwrot kasy to Amazon robi to lekką ręką ale odnośnie odsyłania i reklamacji najlepiej z nimi się skontaktuj. Amazon.de i oczywiście PL ma oficjalne wsparcie w Polsce i zamawiają kurierów zwrotnych na własny koszt. Z UK
@Ceedzik: Dzięki wielkie spróbuje napisać chyba do Amazon, gdzieś czytałem że Google nie odeśle telefonu do Polski bo nie ma u nas oficjalnej dystrubucji wiesz coś na ten temat?
@Miras515: Tak jest jak zgłaszasz reklamację przez Google Store. Dlatego więc musisz zgłosić to bezpośrednio na stronie serwisu i odsyłają bez problemu na polski adres. Jeden kumaty konsultant od Google mi to doradził i faktycznie tak jest. Gorzej jest ze starszymi Pixelami od szóstki. Te są reperowane przez CDTI który nie przyjmuje telefonów bez zgłoszenia na Google Store więc tam już musiałeś mieć jakiegoś pośrednika z niemieckim adresem.
@mateqt świetny jest, czysty android zaleta lub wada jak kto woli, szybkie aktualizacje, aparat świetny, fajny lekki jest, z minusów to bateria mogłaby lepiej trzymać i wolne ładowanie tylko 18w