Wpis z mikrobloga

@44Bw4jKocK: Przecież on lata B747, a to jest B737 jakaś nowsza partia. Jednakowoż mogę się mylić i lotnisko w Rzeszowie nie jest odpowiednio wielkie, aby mógł lądować na nim B747, więc może to być B737. Chociaż, gdyby leciał nim prezydent to byłaby to nazwa Air Force One
  • Odpowiedz
@44Bw4jKocK: Natomiast mimo wszystko, gdyby to był bidon, to byłaby nazwa Air Force One. Ale paznokci nie dam sobie za to obciąć XD Może to jakaś mistyfikacja, a może bidon poleciał zwykłym embraerem LOTu dla niepoznaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Air Force One to kryptonim samolotu sił powietrznych Stanów Zjednoczonych, na pokładzie którego znajduje się prezydent USA. W praktyce gospodarz Białego Domu podróżuje jednym ze specjalnie zaadaptowanych
  • Odpowiedz
@Assiduus: oj boże człowieku nie kompromituj się, to że to nie Biden to masz rację bo to by było mega dziwne. Ale pas w Rzeszowie jest drugi najdłuższy w Polsce po Okęciu więc mogą tu siadać wszystkie samoloty jakie sobie wymyślisz, teoretycznie mogłyby tu siadać samoloty które nie mogą nawet w Krakowie, Katowicach czy Gdańsku i tak w istocie jest bo największy na świecie u nas był niedługo przed wojną. Po
  • Odpowiedz
@rmk93: Eksperta to aż miło się czyta. Gdybyś był chociaż trochę inteligentny, to byś zauważył, że napisałem wyżej, iż mogę się mylić i moje wypowiedzi nie muszą mieć pokrycia w rzeczywistości. Ale nie będę wdawał się w polemikę z ćwierćinteligentem, który nie potrafi odpowiednio interpretować notyfikacji innych. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 6
@Assiduus najpierw ładujesz kulą w płot, gdy tymczasem w Jasionce przed wojną lądowała wielokrotnie nawet Mrija, potem w marcu 2022 Baiden po raz pierwszy właśnie swoim 737 a teraz atakujesz osobę, która w rzeczowy sposób wytłumaczyła ci jak wygląda rzeczywistość. Słowo ćwierćinteligent powinieneś krzyknąć patrząc na siebie w lustro.
  • Odpowiedz
@Assiduus Taka ciekawostka.
Lotnisko w Jasionce ma drugi najdłuższy pas startowy w Polsce.
Dodatkowo skoro mógł ładować tam An-225 Mrija, to taki B747 nie jest problem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Assiduus: taki ze mnie ćwierćinteligent widzisz, że nie lubię jak ktoś pisze pierdoły. Jakbyś jedną rzecz napisał nieprawdziwą to bym to olał, ale ty stworzyłeś ciąg informacji które są nieprawdą, zaznaczając że "jak coś" to się nie znasz. To po co wymyślasz z głowy?
  • Odpowiedz
lotnisko w Rzeszowie nie jest odpowiednio wielkie, aby mógł lądować na nim B747


@Assiduus: wiem że trochę osób ci już napisało że #!$%@? - ale dodatkowo to potwierdzę, bo nie lubię jak ktoś pisze ewidentne bzdury
  • Odpowiedz
@Ligniperdus Nie posrajcie się wrażenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
I koło #!$%@? mi lata, czego nie lubi jakiś random z internetu na portalu ze śmiesznymi obrazkami.()
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz