Wpis z mikrobloga

#technologia #epapierosy #efaja Witam ludziska. Po latach chciałbym znowu spróbować efajki. Jest teraz na rynku coś, co nadaje się dla pracownika fizycznego tzn. coś, co nie leje jak się położy na płasko (najlepiej w ogóle, to mnie doprowadzało do szału i spowodowało odejście od EP), najlepiej z osłoną na ustnik (chyba ponosi mnie fantazja?). Interesuje mnie coś, co będzie jak najmniej obsługowe, tzn. chciałbym wymieniać kupne grzałki i lać liquid. Budżet niezbyt wysoki powiedzmy do 150 zł, ale rozważę wszystkie propozycje ;)
  • 5
@KontoDoPomocy: Właśnie obczajam Urse Nano Pro, ale też znalazłem taki sprzęcik Geekvape Sonder U Pod za szalone 69 zł z dobrymi opiniami i mnie mocno zaintrygowała. Niezbyt duże ryzyko finansowe nawet jak mi nie podejdzie ;D
@kamil-blk Co do sondera to 2 znajomych ma go około pół roku i zadowoleni, wkłady 0.7 spokojnie wytrzymują miesiąc przy liquidach bez słodzika. co do wycieków prze leżeniu na płasko to czego byś nie kupił to takie przypadki odeszły w zapomnienie z zniknięciem z rynku konstrukcji typu CE-5. Z wad sondera to mogę wymienić brał wskaźnika stanu naładowania i dość wolne ładowanie ok. 1.5 godziny

z osłoną na ustnik jest voopoo vmate
@Mikiedbp: Zdecydowałem się dzisiaj na Urse Nano Pro i póki co wrażenia pozytywne. Zdecydowałem się na nią ze względu na regulację przepływu (główny powód) oraz wskaźnik stanu baterii, chociaż regulacja mocy też okazała się ciekawym bajerem, który będę testował. Jakieś propozycje liquidów z internetu? Kupiłem jakieś dwa 12mg ale ciut słabsze też się nadadzą. Może być coś do mieszania żeby zredukować koszta.
@kamil-blk ja mam urse nano od wczoraj i mnie wkurza ta regulacja bo przestawia mi się przy wyciąganiu z kieszeni więc ustawiłem taki przepływ jak mi pasuje i wyjąłem ten suwak
co do liquidu to się nie wypowiem bo od 5 lat sam mieszam ale na tagu @ak44 co chwilę coś doradza więc jak zajrzysz w jego komentarze to na pewno coś znajdziesz ;)