Wpis z mikrobloga

W związku z pomówieniem mojej osoby przez niejakiego @PomocnikBob, jestem zmuszony do odniesienia się do fałszywych oskarżeń.
Załączam link do strony, gdzie jest jasno napisane, że:
"Przypomnijmy. 24 stycznia ok. godz. 20.20 pomiędzy zatrzymanymi nastolatkami z Ukrainy, a pokrzywdzonym 49-letnim jeleniogórzaninem doszło do kłótni. W jej wyniku nastolatkowie pobili mężczyznę (doznał poważnych obrażeń)".

Link do artykułu:
https://www.jelonka.com/trzech-ukraincow-za-pobicie-stanie-przed-sadem-112676

#ukraina #wojna
Papileo - W związku z pomówieniem mojej osoby przez niejakiego @PomocnikBob, jestem z...

źródło: Screenshot_2023-02-24-14-21-50-1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@PomocnikBob:
Poważnych obrażeń?
Może Policja żeby nie robić nagonki specjalnie tak napisała, trudno mi uwierzyć, aby nic się nie stało komuś, kto jest kopany przez kilka osób po głowie.
  • Odpowiedz
Poważnych obrażeń?

Może Policja żeby nie robić nagonki specjalnie tak napisała, trudno mi uwierzyć, aby nic się nie stało komuś, kto jest kopany przez kilka osób po głowie.


@Papileo: Sugerujesz, że policja kłamała?
A czemu dziennikarze mieliby prawde mówić?
  • Odpowiedz
  • 0
@BayzedMan:

Nie napisałem, że Policja kłamie, czytaj ze zrozumieniem.
Nie wierzę w to, że osoba, która leży bezbronnie na ziemi i jest kopana po głowie przez kilka osób , nie ma żadnych obrażeń.
Być może sam poszkodowany wolał przedstawić taką wersję Policji, aby uniknąć ewentualnej zemsty ze strony tych Ukraińców, bo nawet nie chciał zgłaszać pobicia, pewnie z obawy przed zemstą.
  • Odpowiedz