Wpis z mikrobloga

Nie miałem wcześniej kontaktu z vr. VR1 olałem ze względu na słabą rozdzielczość.
Obecnie sobie skaczę po różnych tytułach, tak jakbym kupił nowa kartę graficzną i sprawdzał, jak wyglądają gry xD Największy plus oczywiście imersja. Gogle, słuchawki i nie ma chłopa, zostają tylko powiadomienia otrzymywane na smartwatcha ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lipa, że musiałem dokupować pulse 3D, bo z „nova pro w” słabo się gogle dogadują.

Nadal mam problem z ustawieniem gogli, bo 5mm w górę i napisy robią się mniej czytelne. Mam małą wadę pokroju -0,75, ale jak założyłem okulary do „czytania”, których i tak nie używam było jeszcze gorzej xD Muszę to jeszcze na spokojnie ogarnąć, bo wczoraj dowiedziałem się, że tym pokrętłem z tylu można również kręcić.

Odnośnie gier, to tutaj nie wiedziałem czego chcę. Chciałem dużych, zaawansowanych tytułów pokroju współczesnych gier na min. 20h, ale dobre popierdółki do wychillowania jednak mi wystarczą. Im mniej skomplikowana gra, tym w sumie lepiej. Obsługa no may sky narazie mnie przerasta. Chciałbym Diablo 4 z widokiem, jak w Moss ( ͡° ͜ʖ ͡°). Największą robotę robi na tą chwilę GT7 i Horizone. Fajnie się również ciupie w Pistol White, Drums Rock i The Ligt Bridge

Odpalając tryb kinowy, doszedłem do wniosku, że chcę większy telewizor. Najlepiej jeżeli będzie sam wisiał na ścianie bez zbędnych rozpraszaczy typu półka RTV.

Wrażenia z gier fajne, ale dupy nie urywa. Gdyby jakiś gracz został zahibernowany w latach 90 i teraz się obudził, to pewnie byłby pod większym wrażeniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będzie weekend, to trzeba poświecić więcej czasu jednej gierce i ograniczyć się do przeskoków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psvr2 #ps5
  • 6
@Fox7er: zazdro, chciałbym bardzo spróbować gry w VR, raz nawet byłem blisko bo w media expercie było psvr do przetestowania parę lat temu, z kolegami się czailiśmy, ale jakiś łeb siedział i testował wszystko pod okiem pracownika sklepu i mu nie przyszło na myśl, że inni też by chcieli, potem już nie było okazji
@Sarpens wziąłem vr2 w ciemno, wcześniej wynająłem vr1 i po 1 dniu oddałem. różnica między 1 a 2 jest kolosalna gram w resident evil to wrażenia są takie że już 3 razy myślałem że mi pikawa pierdonie