Wpis z mikrobloga

  • 27
@1-1-1-1: wiadomo, za nieregulaminowo spięte włosy by było robienie pompeczek albo bieganie do wyplucia płuc ale to żona ministra i trzeba ocieplać wizerunek to może xD Państwo z dykty
  • Odpowiedz
@Canova: mam też wątpliwość, że w wojsku można mieć taką wystającą biżuterię. Piłkarze na przykład podczas meczu biżuterii nie mogą mieć.
  • Odpowiedz
@Canova: zobacz na jej paznokcie, ona nigdzie poza barakiem nie była, jak by jej kazali biegać, wspinać się po linie czy czołgać to by się ich szybko pozbyła. Nie mówiąc o czyszczeniu broni, pakowania plecaka, czy ubraniu się w stosownym czasie.
  • Odpowiedz
@Canova:

Przecież ona robi dla pisu. Jej własna "partia" miała za zadanie zabrać część głosów opozycji, teraz ociepla wizerunek tych obowiązkowych ćwiczeń wojskowych przed wyborami bo rządzący zobaczyli z jaką negatywną reakcją to się spotkało.
  • Odpowiedz
@Canova Miałem wątpliwą przyjemność odsłużyć 9 miesięcy w tym bagnie i jak patrzę na jej fotki z "wojska", to aż mnie wk*rw łapie. Biżuteria, makijaż, fryzury, beret na traktorzystę. Rozwaliło mnie zdjęcie, gdzie leży sobie na wozie (łóżku), światło zapalone (czyli przed capstrzykiem). Kiedyś przed przysięgą można się było położyć dopiero na capstrzyk. W dzień co najwyżej taboret i to tylko na chwilę. Generalnie jeśli celem tej kretynki było ośmieszenie Wojska Polskiego,
  • Odpowiedz