Wpis z mikrobloga

Cześć zastanawiam się nad kupnem oryginalnego docka. Obecnie korzystam z huba i nie przeszkadzałoby mi to gdyby nie jeden mankament. W grach nie jestem w stanie ustawić większej rozdzielczości niż 720p czy na oryg docku albo tańszych zamiennikach jest to jakoś rozwiązane?
#steamdeck
  • 7
@Antoni_Kosiba: Sprawdziłem czy da się odpalić full hd i działa. Próbowałeś wymusić rozdzielczość we właściwościach?
Edit: Sprawdziłem dokładnie. I w grze max co moge wybrać to 720p, ale z poziomu nakładki już moge wybrać full hd
@mr_brOz: mam jakiś najtanszy hub za 50 zł rozdzielczosc da sie ustawic w menu steama ale w grach maksymalnie moge 720p. Czy w tym za 170zł rozdzialka w grach jest odblokowana? A może da się to jakoś obejść i na takim tanim gównie jest to możliwe
@Antoni_Kosiba: Możliwe, że gówniany hub ogranicza. A ustawiałeś rozdzielczość we właściwościach gry? Klikasz na trybik, potem na właściwości i wybierasz rozdzielczość i potem już w grze możesz ją zmieniać jak wybierzesz wyświetlanie w pełnym ekranie lub w oknie. Natomiast opcja borderless fullscreen wyświetla zawsze w natywnej rozdzielczości