Wpis z mikrobloga

@mqmq: Aero od 2 miechów dostaje #!$%@?ącej zadyszki... nie dość że gwarantowana "prędkość" 512 kilo, to ostatnio nie leci szybciej niż 380kbit ... myślałem że to u mnie w pozen kaszana, ale dwa telefony w tym smym czasie do Szczecina i Bytowa co by kumple sprawdzili i wynik identyko... idzie to jak rzygi przez słomkę..
@robekk1978: Ale nie bardzo sobie to wyobrażam. Warunki które wynegocjowali z UKE chyba średnio na to pozwalają. Poza tym nie ma jakiegoś sensownego rozwiązania technologicznego na wprowadzenie CAPTCHA. Albo będzie specjalny program do "łączenia się" z siecią i połowa użytkowników dostanie uzasadnionego bólu dupy bo ofc. nie będzie nigdzie działał, albo pierwsze wejście po HTTP na dowolną stronę zostanie przekierowane na jakieś "aerologin.localhost" gdzie będzie trzeba przepisać CAPTCHA na stronie internetowej
@mqmq: ja sobie wyobrażam, po prostu jesli Aero jest używane normalnie to pierwszy user który siada żeby sobie onet popaczeć wpisze captcha i tyle.... gorzej jak np. masz telemetrię opartą o Aero, albo jakis odległy system na TORze żeby tylko po SSH sie tam dostac (to akurat mój przypadek) no i kupa panie. kupa palce lizać