Wpis z mikrobloga

Zależy jakie modele, bo FAT PS3 ma kabel jak do zasilacza do kompa, PS2 ma zasilacz zewnętrzny i ma kabelek typu "ósemka", który of kors pasuje do PS3 slim, super slim i PS4, PS5 a nawet do zasilacza od PS TV :D.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Smash: chodziło mi o slimkę, zapomniałem wspomnieć. Chciałem sobie kupic PS3 Slim, ale w aukcji jest, że konsolę sprzedają bez kabla, a PS2 już mam, więc 15 złotych w kieszeni. :)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Smash: tak ten posiadam. A powiedz mi jeszcze ten kabel od obrazu i dźwięku z trzema wtyczkami (żółta, biała i czerwona) to też będzie pasować do PS3?
  • Odpowiedz
@shox: HA! Z rozpędu napisałem "O nie, Panie. Tam już TYLKO HDMI", ale wziąłem moją super slimkę w ramionka i O DZIWO - tam jest AV MULTI OUT! Tylko czekaj, Ty slimkę kupujesz... Już sprawdzam: Yep, tam też jest. Tylko Mirku serialnie-to już kabel HDMI kup... No chyba, że nie masz TV z HDMIkiem, no to wiadomo.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Smash: mam tv z hdmi, ale pod niego podpięte ps5, no i drugie złącze zajmuje dekoder od kablówki (teoretycznie ten kabel AV mógłbym podpiąć bo wejścia pod cinche mam), ale mam drugi telewizor w pokoju ustawiony w stronę łóżka i tam chcę podpiąć slimkę xD
  • Odpowiedz