Wpis z mikrobloga

Dudeł w przemówieniu tak się powołuje na Jana Pawła 2 a teraz z czasem zacznie wychodzić coraz więcej materiałów potwierdzających, że Jan Paweł krył pedofilów, co raz więcej filmów powstawać, ja bym się tak nie podstawiał na jego miejscu...
#ukraina #bekazkatoli
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@PomocnikBob: jest to oczywiste, poczytaj, tylko póki co nie powstało jeszcze nic mainstreamowego w tym temacie, ale tworzą o tym grona dla zainteresowanych, może film sekielskich trochę się przebije
  • Odpowiedz
@xiv7: link z onetu nie działa, natomiast przeczytałem recenzję książki i niejak ma się ona do postaci JPII. Opisuje bardziej tuszowanie spraw na poziomie lokalnym lub Watykanu. Nie odpowiada ani nie dostarcza dowodów na uwikłanie JPII w to. Masz coś bardziej rzetelnego czy tak tylko pieprzysz?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@PomocnikBob: daj mi spokój chłopie :d dałem ci nazwiska i linki, ten do onetu działa, resztę zrób sobie sam, ja śledzę tych wszystkich panów na YT od dawna i to jest oczywista sprawa, ale jak już wydałeś opinie o książce patrząc tylko na okładkę to widzę że cię to nie interesuje i JP2 będzie dla ciebie git tak czy inaczej, poczytaj o Degollado czy McCarricku, autorytet kościoła powoduje zamroczenie u wielu
  • Odpowiedz
@xiv7 i to jest wasz problem, ogółu ludzi, którzy wypisują jak to Wojtyła krył pedofilię. Od co najmniej dwóch lat, czytam jak to JPII nie wykorzystywał dzieci, chronił pedofilię a nawet sam to propagował. Skoro śledzisz na youtubie wspominanych twórców, to bez problemu powinieneś podać przykłady, albo chociaż wskazać materiał w których jest poruszany ten temat. Natomiast, jak sam wspomniałeś, dajesz jakieś dwa pierwsze lepsze wyszukiwania z google.

Książka - wbrew twojej
  • Odpowiedz