Wpis z mikrobloga

Jakich klawiatur używacie w pracy? Mam SPC GEAR GK530 Kailh Brown i mnie już irytuje. Zastanawiam się nad całkowitą rezygnacją z mechanicznej. W którym sklepie będzie duży wybór klawiatur aby pomacać sobie przed zakupem?

#klawiatury #programista15k
  • 13
@krzysiek1656: małe palce mam, duże te przyciski, jakieś dłuższe pisanie było uciążliwe i głośne. Pracuję trochę w grafice no i tam często się shift trzyma, jakiś ten shift był nieprzyjemny w klikaniu i aż mnie palec bolał po czasie.
Może to kwestia tego że była to niższa półka, już nie pamiętam jaka ale wydałem ok 300zł. Ale w porównaniu do tego logitecha k360 to komfort niebo a ziemia, do tego jest
@mattz_: Tanie mechaniki też są git, dużo zależy właśnie od rodzaju przełączników, bo rzeczywiście niektóre są bardzo czułe i wystarczy musnąć, a inne trzeba mocno nadusić. Warto przed zakupem przetestować w jakimś markecie, które ci tam najlepiej przypasują.
@krzysiek1656: Nie mam parcia na mechaniki, kupiłem bo wszyscy wychwalali ale się zraziłem. Ta klawa zwykła sprawdza się i się przyzwyczaiłem więc na tą chwilę nie będę kombinował, ale dzięki za radę.