Wpis z mikrobloga

@zjedz_kanapke: no ale przecież majonez nie kazał mu kopać czy bić kogokolwiek. co innego, gdyby np. dostał jakiś mandat za rozkręcanie imprezy na melinie i sam miałby go sobie zapłacić, a co innego, jak jest #!$%@? patusem, który bije ludzi, bo ma taki kaprys.
bezbekpol - @zjedz_kanapke: no ale przecież majonez nie kazał mu kopać czy bić kogoko...
@zjedz_kanapke: no ok, ale ja ci pokazuje, że to nie jest tak, że biedny baobab pomagał smalcowi i dostanie za to karę, tylko on sam potrafił wypłacić komuś listwę/kopa, bo miał taki kaprys. gdyby grubas mu powiedział "baobab, weź mu tam zajeb jo" i on by mu #!$%@?ł, to miałabyś racje. no ale czegoś takiego nie było.
@bezbekpol: ja go mam w piżdzie, bawi mnie tylko że przez obecność na urzędniczej wyłapie najpewniej bilet do pierdla (a że jest #!$%@?ą i pedofilem to o tym bardzo dobrze wiem, chociażby moment jak imitował to że garbaty robił mu laske - gdy chwycił za głowe jace- w tym momencie u mnie wyłapał by strzała w jaja) (co się przebierali) a przy tej obecności na urzędniczej nie omijajmy jednak tego pomagał