Wpis z mikrobloga

@LetMeStay: +1, dlatego jak jadę sama w aucie np. To puszczam swoją playlistę i drę japę na wszystkie strony, a jak z kimś to leci po prostu radio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@det11: Przeciez to w muzyce jest wlasnie najlepsze, to zróżnicowanie. Ja słucham prawie wszystkiego, no moze poza popem czy disco polo, ale nie dlatego, że nie uwazam tego za muzyke czy ze wstyd, tylko dlatego, że nie lubię. A tak swoją drogą to uważam, że ten pop że stacji radiowych juz dawno przebił disco polo pod względem niskiej jakości artystycznej. 90% to chyba modulowane głosy czarnych.
ja nawet znajomym się boje mimo że jestem już stara baba na studiach, bo nadal się ze mnie ciągnie z gimnazjum jak ,, przyjaciółki " się tak zachowały że miałam jak w tym memów ,,-ok I'll turn it off, -thank you"
+1, dlatego jak jadę sama w aucie np. To puszczam swoją playlistę i drę japę na wszystkie strony, a jak z kimś to leci po prostu radio ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@det11: A ja, jak kogoś wiozę, to też puszczam swoją playlistę. I co i raz słyszę pytanie: – O, co to?
@jednorazowka: wolę puszczać radio, niż słuchać komentarzy w stylu "puść coś normalnego" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nie mam problemu z zaakceptowaniem tego, co ktoś inny słucha, ale np. jak jadę z moją rodziną, to oni już czegoś takiego pokazać nie potrafią. No i to powoduje później takie obawy, ale walić to ( )