Wpis z mikrobloga

Szkoda Baobaby, #!$%@?ście go równo ale zawsze jakoś starał się uczestniczyć w tych streamach, ciągnął je i pilnował aby Gohabal nie wyłączył streama gdy królewicz ruchał się po hotelach. Leciały wtedy najlepsze pociski i akcje z garbatym i Mariuszem. Jeszcze nie tak dawno na streamie Tuczenko zarzekał się że nigdy nie zostawi streama dla dziewczyny jak robił to dla Agnieszki i że nie wyrzuci Baobaby na drugi plan, razem cisnęli tą rudą moderatorke że chce go wyciągnąć na miasto pić. Minęło 3 tygodnie Baobaba jest na drugim planie, Najważniejsza jest 19 latka którą zna 3 tygodnie, Nastolatka już wpycha się na pierwszy plan, śpiewa, tańczy, rozwija socjale i chce walczyć w FAMEMMA. Goha to zauważyła, Goha nic nie może. Tuczenko powtarza identyczne błędy z przeszłości.
#danielmagical #patostreamy
  • 13
@raszko754: ty chyba mówisz o baobabie z 2017, bo ten obecny to #!$%@? robił, poza siedzeniem, żarciem i tańczeniem od czasu do czasu (nie wiem co robił, jak grubas był w więzieniu). nawet nie był potrzebny do pilnowania streama, skoro całymi dniami widzowie oglądali śpiącego mariusza, albo pustą kanapę i nic się nie działo.
@AnkaOpolanka: @BobsonFaflini prawie 600 widzów miał jak jechał pociągiem w piątek a ma nowe konto na TT
@bezbekpol ty chyba nie znasz kultowych akcji zanim magical wyszedł z pierdla przewracającego się Mariusz próbującego podnosić pijanego Jace i streamów z chudym bykiem to Baobab ich wszystkich zrekrutował i trzymał na u2, oprócz tego ostatnie tyranie Magicala i Jacy przez Gohabala gdy ten siedział obok
ty chyba nie znasz kultowych akcji zanim magical wyszedł z pierdla przewracającego się Mariusz próbującego podnosić pijanego Jace i streamów z chudym bykiem to Baobab ich wszystkich zrekrutował i trzymał na u2, oprócz tego ostatnie tyranie Magicala i Jacy przez Gohabala gdy ten siedział obok


@raszko754: no nie znam, dlatego napisałem, że "nie wiem co robił, jak grubas był w więzieniu" xD opieram się tylko i wyłącznie na tym, co robił
@raszko754: skoro mówicie , ze już nasz główny bohater łagodzi i robi te strimy słodko pierdzące to namówcie go aby zrobił test IQ, ale taki legitny trzeba mu podesłać, bo zacznie zapewne taki robić gdzie trzeba na koniec zapłacić, no i żeby robił to uczciwie (chociaż z drugiej strony nie wiem kto tam miałby mu pomóc, może ta gówniara jest ciut bystrzejsza z racji wieku i nieprzechlania, ale raczej niewiele).
Raz,