Wpis z mikrobloga

  • 243
@pilot1123: Pomyśl - facet żerujący na inwalidach, z partii odbierającej podwyżkami mięso polakom, szczuje, że czaskowski przyjedzie czarną wołgą zabrać ci udziec wołowy ze stołu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@byferdo: Teraz tęgie głowy z pisu myślą jak w to wszystko rudego diabła wciągnąć ;) Jak nie zagłosujesz na nas Tusk przyleci na miotle i zmusi całą rodzinę do jedzenia robaków, a później zdemoluje twojego dizla
  • Odpowiedz
  • 0
@arinkao: Zobacz co to jedzenie robi ci z mózgiem. To tylko kawałek pier&*^&%^ kurczaka, a ty zachowujesz się jakby globalne ocieplenie nie istniało
  • Odpowiedz
@Samimyo: Usunęłam jak się zorientowałam że tu wcale nie chodzi o żarcie tylko o politykę wiec sie już nie pruj.
P.S Schabowy nie jest kurczakiem.
  • Odpowiedz
  • 1
Usunęłam jak się zorientowałam


@arinkao: Przepraszam, że się uniosłem, ale globalne ocieplenie jest dla mnie ważne i doprowadza mnie do szewskiej pasji, że ktoś ma inne poglądy niż ja
  • Odpowiedz
@Samimyo: No to smutne w sumie bo ludzie mają różne poglądy, a Ty się wkurzasz bezsensu. Bezsensu tzn. że nic na tym nikt nie zyskuje ale ktoś traci, głównie Ty.
  • Odpowiedz
@Samimyo: tak jest za rosołem z kury, że agencja restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa zamierza wprowadzić rejestrowanie głupich kur każdego gospodarstwa. Kurkę na rosół ubijesz i musisz to zgłosić xD Debil pewnie nawet o tym nie wie, bo to po prostu debil
  • Odpowiedz
pomysły pisiaków na szczucie opozycji są już tak durne, że aż trudno do skomentować.

walczy o WIELKOM Polskę kotletem schabowym ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Samimyo: @byferdo: przecież ta historia z robakami to najlepsze co się mogło pisowcom przytrafić, dla ich wyborców nie ma nic istotniejszego niż kotlecik z ziemniaczkami. Taki przekaz są w stanie zrozumieć w sekundę w przeciwieństwie do jakiejś tam praworządności czy tam
  • Odpowiedz
@e_m_p: ale wiesz, że to pis wprowadzić chce, albo już nawet wprowadził? Ja tu tego barana mejze szkaluję. Więc proszę daruj sobie osobiste wycieczki...
  • Odpowiedz
@e_m_p: spoczko :) Ja jestem bardzo przeciwny politykom każdej strony, jeśli przedstawią jakieś chore postulaty, a już szczególnie skrajnie głupie :) Wszystkiego dobrego dla Ciebie! Dzbana nie anuluj nad moim nickiem/osobą, w przyszłości będę mógł się mylić w jakiejś kwestii, więc tytuł już mi nadałeś xD :)
  • Odpowiedz
Dzbana nie anuluj nad moim nickiem/osobą, w przyszłości będę mógł się mylić w jakiejś kwestii, więc tytuł już mi nadałeś xD

@hormon666: wrzucę do obserwowanych, żeby nie przegapić i móc wytknąć ;) Tobie też Wszystkiego Dobrego!
  • Odpowiedz
Jeśli PIS wyciągnie schabowego to od razu trzeba ich kontrować tym: https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/rynki-rolne/producenci-swin-sa-na-dnie-polska-sprowadza-ogromne-ilosci-wieprzowiny/

Świnie znikają z Polski w tempie, którego boją się eksperci.Codziennie ubywa kilkadziesiąt stad świń. Maleje krajowa produkcja, mimo że apetyt na szynkę nie gaśnie.


Mówi o tym zarówno Piechociński jak i Kołodziejczak, ze w ostatnich latach zlikwidowano w Polsce 50% pogłowia trzody chlewnej i Polska z eksportera wieprzowiny stała się jej importerem.

https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/rynki-rolne/producenci-swin-sa-na-dnie-polska-sprowadza-ogromne-ilosci-wieprzowiny/

Polska jednym z największych importerów wieprzowiny w
  • Odpowiedz