Wpis z mikrobloga

Nie dam sobie wcisnąć, że w dzisiejszych czasach należy iść z prądem i za każdym razem można udowadniać, że sieje się fale sprzeciwu. Dopiero kilka minut temu sami w to weszłam. Dowiedziałam się, że kumpel mojej koleżanki, którego poprosiłam, żeby kupił mi lody, pojechał po nie do lokalnych sklepów i wrócił ze skomplikowanym raportem o ekologicznym składzie i markach lodów. Przy okazji w czasie wspomnianego raportu zgodnie z zaleceniem zamieniliśmy kilka słów na temat trendy summerowe - ekologicznych kultur, zdrowia psychicznego i gender. Na szczęście udało mi się powstrzymać od oceny jego poglądów i wysłuchać go do końca, wzbudzając jedynie lekkie uśmiechy.

Zależy mi jednak, żeby ludzie od czasu do czasu buntowali się przeciwko presji trendów i modnej polityki, bo tolerancja poprawia kolor i bogactwo życia. #wyluzuj #zwykleludzi #zdystansuj #niepoganiajmody
gramnatwoim_flecie - Nie dam sobie wcisnąć, że w dzisiejszych czasach należy iść z pr...

źródło: 3YZBst0

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Zależy mi jednak, żeby ludzie od czasu do czasu buntowali się przeciwko presji trendów i modnej polityki


@gram_na_twoim_flecie: Od zawsze tak robie, ale nie mówię nikomu wprost, bo to nie ma sensu. Nikt nie będzie mi narzucał jak mam patrzeć na świat.
  • Odpowiedz