Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś metody na odnowienie blatu kuchennego? Mam blat, który wygląda mnie więcej tak, jak na zdjęciu. Jest drewniany, solidny i nie chce mi się go wymieniać tylko dlatego, że jest brzydki. Pomyślałem jednak, że być może są jakieś metody na zmianę wyglądu - obecny i tak się znudził. Chodzi oczywiście o jakiś zabieg, który sprawi, że nowa powłoka nie będzie jeszcze mniej trwała, niż obecna. Już zorientowałem się, że istnieją naklejki, ale mam wątpliwość, czy będzie to dobre rozwiązanie, ale może się mylę. Możecie coś polecić?

#majsterkowanie #majsterkujzwykopem #remontujzwykopem #remont #meble #stolarstwo #budownictwo #kuchnia
pogop - Znacie jakieś metody na odnowienie blatu kuchennego? Mam blat, który wygląda ...

źródło: 4fefb6ef15ec7d0347edfd647e00355e64c884ad

Pobierz
  • 9
@zbrodnia_i_kawa: To zdjęcie jest z internetów. Mój wygląda gorzej, aż wstyd pokazać. Szlifowanie niewiele da, bo jest kilka przygód, które są za głęboko. Poza tym to blat z ikei - 5 mm drewna, a pod spodem płyta wiórowa.
@pogop: pokaż ten blat i nie czytaj głupot powyżej. Bejca nie wejdzie w tłuste, tylko podkreśli skazy, papier ścierny nic nie da, bo ręcznie nie ogarniesz tego. Okleina do blatu kuchennego? Jeszcze lepsze. Jak to jest to co piszesz, czyli fornir na płycie wiorowej to wymień blat
@pogop @aleja6grobnr4: wymiana na nowy. Nakupują blatów, które tylko dobrze wyglądają 2-3lata i nic na nich nie robią, tylko szklanki stawiają i gotowe żarcie w jednorazowych opakowaniach. Zaraz jakiś ciul napisze, że ma i jest zadowolony.