Wpis z mikrobloga

Byłbym wdzięczny za wszelką reklamę witryny oraz jakiekolwiek datki, za darmo serwery nie stoją. Na chwilę obecną planuję:

-monit o plikach cookie (takie nasze prawo)

-"wyszukiwarka filtr" walut, coby łatwiej znaleźć tą, którą się szuka

-kalkulatorek ;)

Dane zbieram od północy, także wykresy dzienne, tym bardziej miesięczne są jeszcze ubogie ale spokojnie, będzie przybywało danych ;)
@mperla: dodaj niszowe waluty np. z CoinedUp i CoinMarket.io , a o reklame i dotacje się nie martw. I tak jak jest super. Strona czytelna, bez zbednego kolorowania i szybka. Tego sie trzymaj.
@myrad: Dzięki za pozytywne słowo, na początek liczę na wsparcie, głównie "reklamowe" bo boję się, że strona zaginie gdzieś wśród spamu. Póki co zajmę się samymi funkcjami na stronie, kilka rzeczy (wymienionych wyżej) chciałbym dodać , później będę bawił się w kolejne giełdy, waluty ;)
@mperla: jak będziesz miał wszystko co potrzeba na tej stronie i nie będę musiał otwierać 10 stron, aby sprawdzić szybko kursy wszystkich interesujących mnie walut, to szybko się rozreklamuje. Szkoda tylko, że nie zarejestrowałeś domeny w COM. Tak bys miał wchodzących z całego świata,a tak tylko z wykopu (malutko)
@myrad: Docelowo chciałbym zadowolić polaków, stąd PLN i domena PL. Nie wykluczam, że z czasem zrobię wersję po angielsku, z dodatkową domeną COM. Na razie na spokojnie, nie ma co celować aż tak wysoko. Nie zależy mi na wielkim ruchu a jedynie na tym, aby polacy skorzystali. No i żeby przynajmniej się zwracało utrzymanie
@mperla: nie ma problema, ja tu jestem najwiekszym trollem i spamerem;)) Jak mi się coś podoba to polecam "nowym" wykopowiczom pytającym o informacje;)