Wpis z mikrobloga

@Beneczko:
Wejdź w folder instalacyjny Fify i znajdź instalke antychata. Jest folder na to. Uruchamiasz ją, odinstalowyjesz anrycheata i zainstalowujesz ponownie.
Jakby nie zadziałało od raz to spróbuj fife odpalić z uprawnieniami administratora. Original też.
Pokombinuj. Zadziala.
Też miałem ten problem. W sumie za każdym razem muszę ten proces przechodzić.
@mkbewe88pl: Niestety nic z tego, już cudów próbowałem i nic to nie dało. Jak miałem Origin to się udało to ogarnąć, wczoraj EA usunęło mi Origina i zainstalowało tą nową apkę od nich i wszystko znowu nie działa, a tricki używane przy originie nie działają na te apkę EA.
Poklikałem znowu dużo i błąd zmienił się na: failure during update process. Nic nie działa, nic nie pomaga, chyba tylko windowsa jeszcze nie sformatowałem
@Beneczko: Wejdź w folder z grą i tam masz "EAAntiCheat.GameServiceLauncher.dll" i takie samo .exe wejdź we właściwości tego pliku -> podpisy cyfrowe -> kliknij na to co masz i szczegóły -> wyświetl certyfikat -> zainstaluj certyfikat i to samo zrób z tym plikiem .exe. Może to ci pomoże, ja raz na kilka dni musze to przeklikać żeby gierka odpaliła xDD